Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lázár János szerint akinek...

Lázár János szerint akinek "nincs semmije, az annyit is ér"?

Figyelt kérdés
"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete." (lázár jános)
2011. márc. 20. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

Nézzük, mit mondott Lázár:


"Azt gondolom, aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér. Ezt tudom mondani, annak annyi az élete. Ez az én véleményem egyébként, tehát én ahhoz a mércéhez tartom magam, hogy az ember, ha egyszerű kétkezi munkásember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit. Hogy ha egyetemi ember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit, de akinek a saját társadalmi viszonyaihoz képest semmire nem futotta, semmit nem tudott letenni az asztalra, az ne üljön például a képviselő-testületben."


Kicsit más lesz a szöveg értelme, ha a kurucinfó által kiragadott néhány mondatot olvassuk csak el.

2011. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a szöveget is "Lákátos Máriú" vágta ki?
2011. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
Én is ezt a kérdést akartam kiírni!:(
2011. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Azonnal vissza kéne hívni,de a törvények ilyenek, mi "választottuk". A parlamenti dolgozóknak a 60%-a ilyen...

A csípájuk most kezd kinyílni az anyagiak miatt!!

2011. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg, akinek van "valamije" és nem dolgozott meg érte, az ássa el magát!
2011. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj !!! hogy a képviselői rendszert ugy alakitották ki, hogy egyetlen képviselő sem hivható vissza, ha nem elégedettek a választók azzal ami csinál. Lázár esetében azt hiszem ez sem müködne..
2011. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Lázár képviseli a tipikus megélhetési "politikust" ócska alak aki életében csak pártvonalon kapaszkodott fel.ugyanolyan mint az általuk annyira megvetett gyurcsány kóka jómadarak.És ez a nagyképű,szar alak a parlamentben fontoskodik és harácsolja a milliókat.A kölykének 5 évesen svájci bankszámlát nyitott.Miből??? fel kéne akasztani ezt a tetvet.
2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mint utólag kimagyarázta ezt ő a megélhetési politikusokra értette, mint amilyen ő maga is.
2011. márc. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az országra és az egész rendszerváltó párt politikájára és annak "eredményes" munkájára is érvényes ! Ezektől függetlenül vagyonosodásuk fordítottan arányos az eladósodásunkkal. Erre varrjon gombot Lázár és ezt magyarázza ki, hogy azokat a havi milliókat amiket felvettek arányban áll-e a munkájukkal.
2011. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hódmezővásárhelyt és Lázárt kerülje el nagy ívben minden jó érzésű ember!
2014. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!