Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lázár János szerint akinek...

Lázár János szerint akinek "nincs semmije, az annyit is ér"?

Figyelt kérdés
"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete." (lázár jános)
2011. márc. 20. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Lázár egy undorító ember.
2011. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
na és kik szavazták meg őket, hadd lássam a kezeket?!
2011. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Akinek van valamije az mástól vette el!!! Csak mások rovására lehet gazdagodni!!És akkor még az ilyenek pofátlanok is?
2011. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
És a legelkeserítőbb az, hogy valószínűleg a politikusaink kb. 90 %-a így gondolkodhat, csak véletlenül neki csúszott ki a száján. Szakadjon meg az egész banda úgy ahogy van.
2011. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

lázásjános (szándékosan írtam csupa kisbetűvel) nyilatkozata minősíti a fidesz politikáját.

Csak az számít, aki gazdag, akinek 3-nál több gyereke van. Aki nem felel meg ezeknek a követelményeknek (a lakosság többsége) az már sajnos a körön kívüli.

Fideszes szavazók! Köszönjük:((((

2011. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ezért kell a szocializmus eszméjét gyalázatosnak nevezni mert az arra törekedett hogy egyes emberek ne gazdagodhassanak meg míg mások a munkájukból alig élnek meg!Meggazdagodni ugyanis csak mások rovására lehet!
2011. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
lázár inkább maradtál volna csöndben,inkább lennék 'senki' mint egy csaló,öntelt hazug politikus aki szétlopta az ország vagyonát
2011. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Tegnapi nap folyamán nagyon felhúzott,de már nem érdekel.Tudom,hogy ha nem született volna jó helyre akkor valószínű most ő is sorakozna a munkanélküli központba,mint még másik 1 millió ember.

Abba igaza van,hogy dolgozni kell,csak azt felejtette el közölni,hogy ő sosem dolgozott meg keményen semmiért se.


"A szegénység nem szégyen,a rendszer tett azzá."

2011. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Fideszre szavaztam,de elegem van az ilyen kijelentésekből!!


Egyszerűen undorító,nem értem Orbán Viktor miért nem állítja le ezt a nagyképű alakot?!

2011. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a díszpintynek nincs annyi esze, hogy akinek nincs semmije, talán azért van, mert ők ott fenn nem az ország és az emberek életével foglalkoznak, hanem a hatalmuk bebetonozásával, így nem teremtenek lehetőséget arra, hogy valamit is "kockáról-kockára" lehessen megtakarítani. Egyre többen már annak is örülnek, ha a közüzemi számlákat ki tudják fizetni és egy nap egyszer esznek.
2011. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!