Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szolna az EU ha ujra...

Mit szolna az EU ha ujra inditanank egy par gyarat. Peldaul cukor vagy konzervgyarat? .

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18.14 Mi köze Gy F .nek a cukorgyárak elsorvasztásához. Selypen a cukorgyárat már akkor kezdték elsorvasztani, amikor még Ő nem is volt? Az egész mezőgazdasági kombinát és élelmiszergyártó vállalat "privatizáviója" szétverése, eladása zsebbe, tudod mikortól kezdődött? Mond ez neked valami ,hogy Antal József ! Gondolkodj el . Vastagon benne volt a rendszerváltás utáni összes párt. Fel kellen e őket húzni.De sajnos nincs aNNYI oszlop.
2011. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Szerencsi cukorgyár pl a Nestlé tulajdonában volt 91-től. Most rákerestem a cikkben említett Magyar cukor zrt-re, hát véletlenül pont nem magyar tulajdonban van, hanem valami agrana kft-nél. Szóval milyen Eu-ról beszélünk, amikor pont EU-s és egyéb "nagykutyáké" volt a cukorgyártásunk már rég?!
2011. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=MR3_FH0i5JY&feature=player_em..

Mára Európa élelmiszer felvevő piacává váltunk pedig ez az egyetlen dolog ahol oda vissza vernünk kéne az európaiúniót és régen vertük is csak mostmár ez nem érdek.

2011. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Magyarország lehetne az EU éléstára

Ahogy a Habsburg Birodalomé is az volt!

2011. febr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
00.28 "Nem érdek. " Nem érdem, mert rá fogták, mint nagyon sok magyarországi iparágban likvidált vállalatokra, hogy nem prosperáló, ráfüzetéses és stb és tették azok a magyarországi péztőkések, akiknek érdekében állt lezülleszteni a népgazdaságot.Ezeket nevezzük árulóknak.A mai nap is ezek irányitják hátulról a politikát. Ők hoz ták be a multikat, mivel megcsinálták a multiknak a monopol helyzetet.
2011. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21.33 És tovább folytatnám..... tehát Selypet leéítették és csak a kockacukrot hagyták meg.Akár hiszed, akár nem a lebontott gépsorokat vagonba vitték ki a Franciaországba. MIvel Selypen keresztül jártam de ott szálltam fel és le láttam, ami láttam, meg meséltek az ott dolgozók.
2011. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!