Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lesz tiltakozás dudaszóval a...

Lesz tiltakozás dudaszóval a kormány gazdaságpolitikája ellen?

Figyelt kérdés

Történelmi csúcsot döntött az üzemanyagok ára Magyarországon. Ez az alapvető fogyasztási cikkek árában, valamint a tömegközlekedési tarifákban is meg fog jelenni.


Tényleg lesz dudálós tiltakozás?

Vagy már megvolt, csak nem vettük észre?


2010. dec. 17. 09:39
1 2
 11/13 doboszoli ***** válasza:

Kedves 20:32-es hozzászóló!

Miután észérveket nem tudtál felhozni,(hiszen tényeket nehéz megcáfolni) személyeskedni kezdesz, hogy "dehogy nem vagy szoci".

Tisztelettel megkérlek, hagy én döntsem már el, hogy milyen párttal, felekezettel, nemi identitással szimpatizálok. (vagy nem).

Mégegyszer, lassan mondom, hogy a narancssárga ködön keresztül eljusson a tudatodig: soha, semmilyen pártnak,

felekezetnek nem voltam tagja, és ez már valószínűleg nem is fog változni.(50 éves vagyok). Ám el tudom dönteni, hogy az adott helyzet(párt, politika, stb) jó, vagy nem jó nek(ünk)em. Ha nem hiszed, a Te bajod.

Szép napot!

2010. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

tegnap 12:55


Nem mondtam, hogy párttag vagy, ne csúsztass, szoci :)))

2010. dec. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 doboszoli ***** válasza:
Aha! Értem.
2010. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!