Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez miért hibás politikai...

Ez miért hibás politikai ideológia?

Figyelt kérdés

A "baloldaliak" a társadalom alsó szintjét képviselik. Ezért igazságtalanabbak, mivel igénytelenebbek.

A "jobboldaliak" a felső réteget preferálják, ezért értékesebb az erkölcsük, igazságosabbak. Az egyetlen helyes út a patriotizmus.

Persze, tudjuk, hogy a "balosok" szolidárisak is stb., de ez is csak maguk közt valósul meg, a felső réteg ellenében.


2010. dec. 4. 11:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
76-os, majd meglátod, ha találkozol eggyel.
2010. dec. 28. 16:00
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Haha.


Én már jó pár túlsúlyos emberrel találkoztam. Közülük az egyik néhány éve a fideszre szavazott, a másik meg még most is jobbikos. A többiről ilyen téren nem tudok semmit, mert nem szokásom végigkérdezni a embereket, hogy "Te balos vagy jobbos vagy?".

2010. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
*az embereket
2010. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Dick Esmen ***** válasza:
Nem vagyok maszopos,se eszdéeszes,de inkább lennék az és harcolnék azért hogy a szegény gazdagabbak legyenek mint hogy jobboldaliként a gazdagokat akarnám még gazdagabbá tenni.
2010. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"igazságtalanabbak, mivel igénytelenebbek"

Ezt honnan veszed? Valaki azért, mert igénytelen, és mondjuk nem fürdik csak hetente egyszer, amellett hogy büdös:D, még lehet igazságos. Ez a kettő abszolút nem függ össze.

"értékesebb az erkölcsük"

Na ennek sincs értelme. Mi az, hogy értékesebb az erkölcse valakinek? Még egy nagyon nagyképű ember is csak suttogva merné állítani, hogy az erkölcse értékesebb, mint a másiké.

"Az egyetlen helyes út a patriotizmus"

Ez hogy jön ide? A jobboldali eszme és a patriotizmus nem függ össze. Emellett olyat kijelenteni, hogy "az egyetlen járható út a..." szűklátókörűségre vall. Értelmes ember ilyet nem mond.

2010. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem meg annyira szánalmas már ez a bal- és jobboldalizás...


Gondoljatok már bele, hogy az oldalazás előtt is volt élet és utána is lesz élet.


Meg különben sem lehet egy embert úgy megítélni, hogy az egyik oldalhoz tartozik, akkor jó vagy rossz.


Mindkét oldalban vannak hibák és hasznos elképzelések egyaránt. Szerintem a mi feladatunk az, hogy elválasszuk a hasznost a haszontalantól, nem pedig az, hogy egymást oldalakra tagoljuk.

2010. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A Döbbenet kiült az arcomra stokistól...

Most írjak ide valamit vagy ne írjak...?

Tudjátok mit ? Nem írok...


Ökörköri

2010. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ezt a gyökér kérdést miért emelted ki? én nem égetném magam ezzel...
2010. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!