Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez miért hibás politikai...

Ez miért hibás politikai ideológia?

Figyelt kérdés

A "baloldaliak" a társadalom alsó szintjét képviselik. Ezért igazságtalanabbak, mivel igénytelenebbek.

A "jobboldaliak" a felső réteget preferálják, ezért értékesebb az erkölcsük, igazságosabbak. Az egyetlen helyes út a patriotizmus.

Persze, tudjuk, hogy a "balosok" szolidárisak is stb., de ez is csak maguk közt valósul meg, a felső réteg ellenében.


2010. dec. 4. 11:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

12:24

Csak tényeket mondtam, valószínű, az igazságot, csak egy balos tekintené ezt gyűlöletnek. Látod, nektek fáj az igazság. Sokkal többször is hazudtok.

2010. dec. 4. 12:32
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Rád ujjal kéne mutogatni a hülyeségedért...


Valótlan állításokból vonsz le teljesen hibás logika alapján helytelen konzekvenciákat. Most erre mit lehet mondani?

2010. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit nevezel igazságnak? Miből gondolod, hogy a jobboldaliak felsőbb réteget képviselnek? Egyáltalán: a fidesz hol jobboldali? Mert szerintem egy csapat kommunista (nem a hagyományos értelemben, de aki akarja megérti mit akartam mondani).
2010. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked annyi fogalmad sincs a mai világról, mint Fekete Pákónak! -.-
2010. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bumbi02 ***** válasza:
100%

utolsónál a pont.


nem lehet valakit azalapján beskatulyázni hogy balos vagy jobbos. pl mennyivel jobb hogy jobb oldali ideologiában fajokra osztották az embereket, aztán ciki hogyha nem kerültél bele az árjába.. ez szerinted értékesebb erkölcs, és igazságosság? a jobb oldal alapjáraton kicsit konzervativabb, mig a baloldal inkább a liberálisabb. de ez is csak általánosságba, mert pl a kommunizmus se mondható a legliberálisabb ideologiának..

de mint irták mások is, a balosok nem hiszik hogy a balos ideologia az egyetlen és a legjobb, és nem mocskolják (legtöbben, ezt kiemelném hogy a többség!) a másik ideologiáját.. már kb másfél éve irogatok ezen az oldalon, de 10 esetből 8x a jobbos szidja (itt is inkább a szélsőségesebb) a másikat azért mer neki más az ideologiája.. hitler erkölcsös volt szerint? orbán viktor erkölcsös? igazságos? nem igazán. persze sztálin enyhén szólva is igazságtalan volt, hisz a kommunizmusnak 100 millió áldozata volt.. de a baloldaliak se nem igazságtalanok se nem igénytelenek.. tehát azér mielőtt ilyen hülyeségeket irogatsz kérdező, gondolkodj néha. hidd el nem árt.

2010. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolják a jobb oldaliak, hogy aki bal oldali egyenlő MSZP-s? Én bal oldali érzelműnek vallom magam, de rühellem az MSZP-t. Azt tapasztalatból mondom, hogy sok más fiatal is így van ezzel.

Kedves kérdező ajánlom, hogy tudj különbséget tenni baloldali és MSZP-s között. Azért, mert valaki baloldali, nem, jelenti azt hogy proli és irigykedik, vagy kommunista nyugdíjas. Egyszerűen más az értékrendünk, máshogy látjuk a világot, amivel semmi gond sincs. Tudni kell elfogadni, hogy mások másmilyenek, ami nem azt jelenti, hogy csak az én igazam a jó és tökéletes.

2010. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy a 21. század problémáit meg tudják oldani a hagyományos bal, és jobboldali ideológiák, politikusok, pártok stb. A jobb oldali konzervativizmus túlzottan elitista, hatalmat centralizáló politikai irányzat. A baloldaliság elviekben tényleg a szegények , illetve a leszakadt, vagy alsó társadalmi rétegek érdekeit képviseli, de tényleges baloldaliság nem található egész Európában. Szerintem a partiotizmus helyett te inkább a nacionalizmusra gondolsz, illetve a föderalista gondolkodásmód ellenzésére. Tehát, hogy újból nemzetállamokká váljunk, és ne legyen mondjuk EU, vessünk véget a globalizációnak stb. A partiotizmus hazafiságot jelent egyébként.
2010. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Szia, Bumbi!

Márpedig igazságtalanabb, aki olyan pártokra szavaz (pl. MSZP), amelyik eladósítja, visszafejleszti az országot évtizedekre, csak mert nehogy már valaki itt királykodjon. És sajnos ha látok egy 120 kilós embert, az jó eséllyel ilyen szavazó, és ez gáz. Vannak azért a jobboldalon is szegény, csúnya stb. emberek, akiknek mégis van lelki világuk. Sajnos ez a kisebbség.

2010. dec. 28. 13:36
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem nagyon meg vagy te vezetve a jobboldal nacionalista maszlaga által. Ezt sajnos- ahogy a történelmi példák mutatják- nagyon beszopják a "zemberek". Egy kis józanságot!-ha szabadna kérnem...
2010. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"És sajnos ha látok egy 120 kilós embert, az jó eséllyel ilyen szavazó, és ez gáz."


Milyen összefüggés van a politikai beállítottság és a testsúly között?

Egyre viccesebb vagy. :)

2010. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!