Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy szoktatok szavazni?

Hogy szoktatok szavazni?

Figyelt kérdés
Kérdésem arra irányul, hogy nyomon követitek-e az aktuálpolitikát az évek alatt és az ország, gazdaság, mindenféle jogszabályok, hírek (és nyilván a választások előtt ígéretek) alapján teszitek a voksotokat egy pártra vagy nemigen követitek az aktuálpolitikát és inkább a saját tapasztalataitokra, saját életszínvonalatokra támaszkodtok, pl. hogy mennyire éltetek jól, mennyire vagytok megelégedve a saját és környezetetek életével az elmúlt ciklusban?

tegnapelőtt 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Én az utóbbit részesítem előnyben, mert ha pl mindig elhinném, amit a magyar balliberális oldal tol, biztosan nem szavaznék non stop a Fideszre 🤔🤔
tegnapelőtt 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én követem, de Magyarország speciális hely. Nem lelkiismeret alapján szavaz a legtöbb ember, hanem egy személyre aki Orbán Viktor, vagy egy stratégiára ami eddig az ellenzéki összefogás, vagy most Magyar Péter. Nyilván, van amikor mgcserélődnek a dolgok, és a szavazó lelkiismeretből szavaz a fideszre, és személykultusz miatt Magyar Péterre, de a lényegen nem változtat.


Az, aki követ egy pártot, és ahogy írod azért adja le a szavazatát, mert megfogta a programja, és azt gondolja ez lenne jó az országnak, gyakorlatilag kidobja a szavazatát. Ilyen tipikusan az MSZP szavazói, akik elvből baloldaliak, vagy akár a 2RK ahol egy vízió van bizonyos új reformkorról. (Bár itt Vona Gábornak is vannak fanatikusai)

Aki a DK-ra voksol az egyértelműen Gyurcsány miatt teszi ( esetleg az Európai Egyesült Államok eszméjéért, márha van aki ezt beveszi)

És még van a protestszavazat, ami a kétfarkú kutyapárt, ezzel azt mutatja, hogy gyakorlatilag politikai árvaként ment szavazni, mert jelenlegi politikai kínálatban senki sem képviseli az ő elveit, akaratát.

tegnapelőtt 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nyomon követem, hiszen érdekel a hazám sorsa. Sajnos még orrcsipeszt feltéve sem tudnék jószívvel szavazni senkire jelenleg. Ez igazán hazafi pártra szavaznék, ha lenne. Az, hogy azt mondja valaki magáról, semmit nem jelent. Aki tesz is érte.
tegnapelőtt 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy*
tegnapelőtt 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahol félúton a kettő között. Nem követem napi szinten a politikát, csak a főbb dolgokat, és nyilván a saját családi életünk alakulásást is figyelembe vesszük. Megnézzük, hogy kinek a javaslatával hogy járnánk, és mivel mennyire értünk egyet.
tegnapelőtt 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Tollal.
tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Golyóstollal.
tegnapelőtt 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Én a fülkében.
tegnapelőtt 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Micsoda humorzsákok jelentek meg! XD 😃😃😃😃
tegnapelőtt 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
14%
X-szel, f...szal, stb.
tegnapelőtt 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!