Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most indul csak ve igazán az...

Most indul csak ve igazán az Orbán-Rogán-féle dezinformációs háborús hazugsággyár október 23-ig az egyik legszentebb megemlékezésig?

Figyelt kérdés
Készül a fasiszta dezinformációs gyűlöletgyár?

tegnap 08:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
9: Mert egy hiteltelen, hazug ember, és minden jel szerint bűnöző is (telefonlopás, korrupciós szerződések stb)
tegnap 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem eddig nem volt propaganda, csak felvilágosították a családokat, hogy atombombát dobnak az operára ha nem Orbán nyer az EP választáson.
tegnap 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Bedobsz egy hazugságot kérdésben, ezzel szolgálva a dezinformációs stratégiátokat és megkérdezed, hogy MÁSOK mikor teszik majd meg?

Klassz.

tegnap 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10, nem én kértem. Nem én irtam azt a kommentet.

De, egyébként egyet értek vele.

tegnap 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11, hogy tudta az állam 2 évtizedig megtürni a köreiben és munkát adni ennek a hihhetetlen hazug embernek? Milyen állam az ilyen, aki hihetetlen hazug embereket és bűnözőket alkalmaz?
tegnap 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
#15 Olyan amelyik hibázik is és elhitte MP-nek amit addig hazudott.
tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

16, nem semmi, hogy ilyen állam, hogy ennyire átverhető... ki tudja, hogy még, hány ilyen alja ember verte át már ezt a kormányt. Le kellene mondania, ha Magyar Péter ennyire könnyen át tudta verni.

A kormány mondjon le!

tegnap 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16: Szegény államot és szegény kormányt Magyar Péter évekig megvezette. De még szerencse, hogy most, hogy már átállt a sötét oldalra, mindenre fény derült. Komolyan mondom sötétebbek vagytok, mint a csillagközi űr..
tegnap 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig egy keresztény vagy fideszes sem tudta megmagyarázni, hogy egy hulladarab utcán hurcolásához képest miért megbotránoztatóbb a pride.
tegnap 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!