Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavaznak Orbánra és...

Miért szavaznak Orbánra és fideszre a létminimum 160.000 forint nyugdíj alatti nyugdíjasok?

Figyelt kérdés
Van épeszű ember, aki létminimum alatt kap nyugdíjat, vagy létminimum alatti a fizetése, és Orbán Háborúpárti Viktor Háborúpárti Fideszére szavaz még mindig?
júl. 13. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy kinek mennyi a nyugdíja, az alapvetően csak saját magán múlott.


Én is kereshetnék borítékba sokkal többet, mint bejelentve. Csak én gondolok a jövömre...


aki egész életébe minimálbérre volt bejelentve kap most kb 160000. Aki pedig feltételezve mindig is jól keresett bejelentve és kap 480000, akkor az milyen igazságtalan lenne, ha átlag nyugdíjat adnának és mindegyik kapna 320000 et...


Lehetőség a tanulásra bőven van csak ki kellett volna használni!

júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Azok nem szavaznak rá , csak akinek 160 ezer felett van a nyugdíja, az se mind.
júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván aki feketén dolgozott az annakidején megszedte magát persze nem mindenki, most meg kicsi a nyugdíj természetesen.
júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeséget beszélsz Kérdező, maradjunk annyiban és akkor még finoman fejeztem ki magam.
júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17:23

Kifejteni kérem narancs professzor "úr"? Vagy csak jó fideszkollaboránshoz híven csak épeszű gondolatok nélkül képes kommunikálni?

júl. 13. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem Orbán Viktor tehet arról, hogy te keveset dolgoztál vagy azt is feketén.
júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

23:50

A válasz provokatív. Tényleg csak Megafon médiát nézel?


Ki mondta, hogy létminimum alatti nyugdíjam van, kisöcsém?

júl. 14. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!