Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A 444.hu miért csak a Demokrat...

SzocdemOliver kérdése:

A 444.hu miért csak a Demokratikus Koalíció elnökét kéri számon, hogy nem mondott le a választási kudarc után? A Mi Hazánk Mozgalom fele annyi képviselőt küldött az EP-be, mint a DK.

Figyelt kérdés

Sokkal rosszabb eredményt ért el a Mi Hazánk Mozgalom, Toroczkai László lemondásával kapcsolatban mégse írt a 444.hu egy szót se.


Vagy őket nem szabad bántani most, csak az egyetlen talpon maradt valódi ellenzéki pártot? Ez a független újságírás?



júl. 13. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

A DK egy szekta, egy 14 éve minden választást elbukó politikussal az élen, akire már senki nem kiváncsi. De még mondhatnám a fa**át mutogató Gréczyt, Intenzív Klárát is aki régen még kecskét árult nem hazát. Szerencsére ők, mind 2026-ban eltűnnek.


A NER-t kivülről úgy se lehet leváltani, mert minden választást elcsalnak, a Tisza saját magát semmisíti meg, a Mi hazánk meg nem csinál semmit.


Ez a mai magyar politikai kínálat, lehet csemegézni.

júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Azt kér számon akit akar, demokrácia van.
júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"A DK egy szekta, egy 14 éve minden választást elbukó politikussal az élen"


2010-ben Bajnai Gordon volt a miniszterelnök, az országgyűlési választáson a miniszterelnökjelölt Mesterházy Attila volt az MSZP részéről, a Demokratikus Koalíció még nem is létezett akkoriban.


Miért kell hazudni? Rájöttem: azért, mert fideszes vagy.

júl. 13. 16:21
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
#3. Én vagyok itt a legkevésbé fideszes drága szívem, soha nem szavaztam rájuk. Attól még, hogy nem tetszik amit írtam, igaz.
júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

"Sokkal rosszabb eredményt ért el a Mi Hazánk Mozgalom, Toroczkai László lemondásával kapcsolatban mégse írt a 444.hu egy szót se"


Te miről beszélsz?

A Mi Hazánk 6% al ment be a parlamentbe

Egyedül! És most 6 % felett teljesítettek.Egyedül!

Szóval miért is kéne nekik szégyenkezni?

A DK meg az Mszp maradékával, meg a Zöldekkel együtt indult most...

júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy az zavar és bánt, hogy a 444 számon kérte a DK-t miért nem mondott le az elnökük, miért nem vállalta ezzel a felelőséget a kudarcukért, de hogy a bánatos p....ba keveredett ide a Mi hazánk mozgalom, ami 18-ban alakult meg? Pályafutásuk első EP választásán vettek részt, úgy vettek részt ezen, hogy sikerült egyből mandátumot is szerezniük, ellentétben számos más, induló párttal? Miről beszélünk? Nézd, ha az idegesít, hogy a 444 most k....ra támadó állást vett fel a DK-val szemben, ellenben eddig relatíve jól megvoltak, és olyan párt mellett áll ki (nem tudom hogy vagy vele, én így érzékelem), ami mellett nem állhatnának ki, ha lennének elveik, ha a működésük óta mutatott mondjuk úgy világmeglátást vizsgáljuk, akkor abba nem férhetne bele ez, azt tök értem, és igazat adnék benne még úgy is, hogy az előző 444-től is, meg a mostanitól is a hányinger kerülget. Akkor ebből egyértelművé kellett, hogy váljon neked is az, hogy bár bizonyára fájó pont, hogy a Fidesznek valamiben igazat kell adni és csak ma oly divatos kifejezéssel "orrbefogva" tudod ezt megtenni, de igaza van a Fidesznek abban, hogy elvtelen alakok és megbízásra dolgoznak. Most más van porondon, mást kell tolni... Gázsi meglegyen, ennyi a lényeg!

Ki nem állhatom Gyurcsány Ferencet, (gondolom én te nem így vagy vele, de ettől nekünk még nem kell utálnunk egymást) Rónai által készített riportot halálba szidta mindenki, pedig rég hallottam ennyire őszintének Gyurcsányt, és abszolút igaza volt abban, amit a magyar sajtóról mondott. Nagyon jól látja és életemben először hallottam Őt úgy beszélni (szigorúan ebben a témában, azért azt hozzátenném), ahogy egy pártatlan szokott, ilyet aktív politikus nem szokott csinálni.

júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Ki nem állhatom Gyurcsány Ferencet, (gondolom én te nem így vagy vele, de ettől nekünk még nem kell utálnunk egymást) Rónai által készített riportot halálba szidta mindenki, pedig rég hallottam ennyire őszintének Gyurcsányt, és abszolút igaza volt abban, amit a magyar sajtóról mondott. Nagyon jól látja és életemben először hallottam Őt úgy beszélni (szigorúan ebben a témában, azért azt hozzátenném), ahogy egy pártatlan szokott, ilyet aktív politikus nem szokott csinálni."


Bárcsak több ilyen szavazó lenne, mint te! Utálod Gyurcsányt, de mégis elismered, hogy igaza volt a magyar sajtóval kapcsolatban, pedig azt a riportot tényleg rengeteg kritika érte több oldalról.


Nem zavar, hogy nem vagy DK szavazó, azt értékelem viszont hogy a jót is képes vagy látni a másik emberben.


Ássuk el a csatabárdot, mindenben nem érthetünk egyet, de attól még kulturáltan lehet vitázni és ezt bebizonyítottad most.

júl. 13. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:

A DK egy bukott párt, bukott vezetőkkel. Láthatod, hogy mit okozott a baloldal Nyugat-Európában. Illegális migráció, pride, keresztény értékek és kultúra semmibevétele.

Észak-afrikai és közel-keleti “menekültek”,akik nem tisztelik a nőket, nyilvánosan terjesztik az iszlám hitet és a saría-t, erőszakosak. Nézd meg, mi történik Párizsban. Szerinted miért erősödik a szélsőjobb? Tudjuk, milyenek voltak annak idején. Ha nem akarod, hogy Európa egy multikultúrális massza legyen, akkor kerüld a baloldalt.

júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"A DK egy bukott párt, bukott vezetőkkel. Láthatod, hogy mit okozott a baloldal Nyugat-Európában. Illegális migráció, pride, keresztény értékek és kultúra semmibevétele.


Észak-afrikai és közel-keleti “menekültek”,akik nem tisztelik a nőket, nyilvánosan terjesztik az iszlám hitet és a saría-t, erőszakosak. Nézd meg, mi történik Párizsban. Szerinted miért erősödik a szélsőjobb? Tudjuk, milyenek voltak annak idején. Ha nem akarod, hogy Európa egy multikultúrális massza legyen, akkor kerüld a baloldalt."


Fidesz-KDNP, vagy Mi Hazánk Mozgalom szavazó vagy?

júl. 13. 17:16
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Javaslom, hogy keress rá az X-en (Twitter), olyan videókat fogsz látni, hogy a füled kettéáll.
júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!