Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gyurcsány szerint; Bajnai,...

Gyurcsány szerint; Bajnai, Mesterházy, Lendvai, Schiffer, Vona, Hadházy, Szél, Fekete-Győr, Márki-Zay – ők mind felelősek a Fidesz négy kétharmadáért a Fidesz négy kétharmadáért. Igaza lehet?

Figyelt kérdés

„Nem Gyurcsány a felelős a négy kétharmadért, hanem a felelősséget nem látó, azt elhárító ellenzéki pártok és pártvezetők sokasága, rajtunk kívül”

Mondja új videojában GyF


Igaza lehet?



„Amikor lemondtam, 2009. január–március időszakban nézzük meg, hogy hol tartott a kormánypártok támogatottsága. A Tárki szerint az év elején az MSZP-nek 30 százaléka van. Legalább másfél millió szavazó, de kétségtelen, hogy ezért a kétharmadért én is felelős vagyok. De ki még? A választási időszakban és az azt megelőző utolsó évben a miniszterelnök Bajnai Gordon. Bajnai két dolgot csinál, illetve nem csinál, ő maga mondja azt 2010 februárjában a parlamentben, hogy abban a küzdelemben, ami a kormánypárt és a Fidesz között van, nem vesz részt. A kormányfő távol tartja a mögötte álló kormánypárt küzdelmétől magát. Van valami, ami ennél rosszabb. Ugyanebben a beszédben azt állítja, hogy Orbán Viktor éppúgy hazafi és demokrata, mint Mesterházy Attila. Ezzel valójában Orbán Viktort a politikai küzdelemben a demokratikus politikai térbe helyezi, nem figyelmeztet, hogy baj is lehet belőle, mi több, ha úgy tetszik, azt mondja, mindegy, hogy kire szavaztok” – fejtette ki Gyurcsány Ferenc, hozzátéve:


Ha a választáskor hivatalban lévő miniszterelnök szerint mindegy, hogy kire szavaztok, és mi nyilván a magunk szempontjából tekintünk a választásra, akkor nem kétséges, abban, hogy a Fidesznek jó eredménye, kétharmada lett, ő felelősséget visel, csak nem szoktak önök erről beszélni, talán még nem is tudnak erről. [link]


júl. 2. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Igen. Igaza van Gyurcsánynak most. Mások tehetnek mindenről
Nem. Hazudik, terel. Ő nagymértékben felelős mindezért
Hát.....nem is tudom, nem érdekel
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Schiffer adta a legjobb választ erre a marhaságra:


"ha én 2014-ben akár csak szóba álltam Vona Gáboral vagy Novák Előddel, olyan nácizást kaptam tőled is, kedves feleségedtől is és a szóvivődtől is, hogy a fal adta a másikat. Most pedig, ha jól értem, Vonát és engem hibáztatsz azért, hogy 2014-ben nem volt összefogás az MSZP/DK, a LMP és a Jobbik között? Miről beszélsz?"


[link]

júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták gyurcsányék, hogy Vona Gáboral és Novák Előd megjavultak később. Átlátták ideológiai hibájuk és átálltak a jó oldalra.
júl. 2. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2: Ja, megint átírták a múltat, ahogy szokták az elvtársak. De ma már van net, nem lehet ilyen könnyen átvágni az embereket, és hát Schiffert sem tudják bezárni az Andrássy út 60-ba, így elmondhatja az igazságot.
júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem elmehet a bánatba, ha "ez" valóban képes volt ilyet mondani. Csoda, hogy nem jelenti fel a felsoroltak közül valaki.

Bajnai: Fletó mocskát ő takarította fel, tehát már ezért h*eség, amit böfög;

Mesterházy: újítást szeretett volna, nem nagyon sikerült neki, de legalább egy irányt mutatott;

Lendvai: a régi rend híve, bár pont, hogy ő (az egyikek közül) pont, hogy hitt a legjobban Fletóban és az általa irányított új, 2004-es irányvonalban. Szerintem azóta ezt bánja már;

Schiffer: "erről" inkább ne beszéljünk... mert kivételesen igaza van Fletónak;

Vona: újítást akart, nem igazán jött össze, de nem akkora bajt okozott, hogy elő kellene vennie Fletónak őt is;

Hadházy: nincs vele gond;

Szél: újirányos, valahol igaza volt;

Fekete-Győr: egy rendkívül kiforratlan, összeszedetlen nemgondolkodású politikus;

Márki-Zay: újítani akart volna a gondolataival, az irányvonalával, de a zemberek - és itt valóban a zemberek - nem értették meg, mert e társadalom képtelen az újításra, csak a múltba tud/szeret merengeni (Etelköz, Trianon, '56, '48...).

júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a felsoroltak a hibásak. A választók hibásak, őket kell leváltani.
júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaza van, a felsoroltak mind felelősek érte. Csak azt felejti el kígyós Fletó, hogy a legnagyobb felelős azért mégis csak ő maga.
tegnapelőtt 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Schiffer egy szélhámos. Mindenhonnan kiutáltatta magát, leszerepelt.
tegnapelőtt 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!