Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fidesz szavazói miért...

A fidesz szavazói miért háborúpártiak és magyarellenesek?

Figyelt kérdés
A háborús Putyint támogató védő fidesz ezzel a magyarellenesség mintapéldánya. Aki háborúpárti, az magyarellenes.
jún. 30. 18:40
 1/6 Fsms ***** válasza:
79%
Azzá tette őket a propaganda.
jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Na akkor én vagyok a kivétel, abszolút ellene vagyok Putyin háborús politikájának. Magyar ellenes sem vagyok, ez van.
jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
A fidesz pártiak pont háború ellenesek, te jó ég, kérdezd, eddig melyik bolygón éltél
jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19:26

Hát én pont nem ezt látom. Éltetik az oroszokat, és Orbán csádi katonai akcióját, sorkatonaságot szeretnének, még reklámozzák is. Bővítik a NATO-t, külön tárgyalnak rendszeresen oroszokkal és a háborús agresszor mellett álló országokkal, beengedik a már nemszuverén állami szerverekre öket. Sorolhatnám

jún. 30. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt fura, hogy ha ennyire békepártiak, akkor a békemeneten miért a Margit szigetre mentek?

Miért nem az orosz nagykövetség elé?

Ahogy az is abszurdum, hogy a fideszeseknek Ukrajna kapitulàciója lenne a béke.

Nem pedig az hogy az oroszok takarodjanak haza.

jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Má'n megint mindenki mindent félreértelmez.
jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!