Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Háborús veszélyhelyzetben...

Háborús veszélyhelyzetben miért luxuskodnak a fidesz kormány és családjaik ide oda repkednek utazhatnak a mi pénzünkből adott fizetésből?

Figyelt kérdés

Csak a szavazó polgár rettegjen, de ők milliókat szórnak el ide oda utazgatásokkal, félelem nélkül, mintha nem lenne háborús veszély centikre tőlünk? Én háborús veszélyhelyzetben meghúznám magam a béke szigetén Magyarországon, nem röpködnék jobbra balra mindenféle balliberális országba, olyan országokba, ahol migránsoktól kelljen félteni a biztonságukat.


Az M1-en hallottam, hogy azok a balliberális migráns befogadó országok tele vannak nogo zónákkal


jún. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

1. Vagy dolgoznak, és azért repülnek.

2. Vagy nyaralnak és azért.

Egyikkel sincs semmi baj. Vagy szerinted más emberek rollerrel mennek messzi helyekre?

jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik az állam, azért ekkora a káosz, és az ellentmondás, nem kormányoznak, hanem kommunikálnak a propaganda segítségével, közben a háttérben szerzik meg maguknak Magyarország javait. A kegyelmi botrány mutatja meg, hogy csak beszélnek valamiről, közben az ellenkezőjét teszik. Minden csak kampányfogás számukra mások lejáratására, a hatalom megtartására, hogy a részvénytársaság tovább gazdagodjon a magyarok kárára, miközben "szarral etetik" (by MZP) a szavazóikat "háborúparti,oltásellenes,meleg,nőverő pszichopata", addig kilopják alóluk mindent, amit lehet, a magánnyugdíj pénzzel kezdődött, én még emlékszem erre.
jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
@1 A kérdés inkább arra mutat rá, hogy mennyire nonszensz maga a kikiáltott veszélyhelyzet és a hozzá kapcsolódó rendeleti kormányzás. Komoly háborús szituációban elvárható, hogy az ország legfelsőbb vezetése folyamatosan elérhető legyen. Mivel ilyesmi nincs, így nekem sincs problémám azzal, ha Orbán vagy Rogán kimegy egy meccsre, nyilván pénzük is van rá, csak akkor meg ezt a kutyakomédiát ne csináljuk.
jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nálunk nincs háború!


Gondolkodj logikusan.

Gondolkodj kicsiben. Ha nálatok a családban baj, van például beteg a gyereked. Vagy kórházban az anyukád,nem mész el nyaralni, mindent hátrahagyva. Vannak prioritások (elsőbbségek) az életben.

Ott állsz, és végig állod a megmérettetéseket, addig amég helyre nem jönnek a dolgok.


Az egész műsor az emberek megértésére szól. Nem kell félni semmitől. Majd akkor félj, ha valamelyik határon felvonultatják a hadsereget.

jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!