Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az elvárásod a magyar...

Mi az elvárásod a magyar politikusoktól,pártoktól?

Figyelt kérdés

jún. 19. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Egy ideális politikai közeg számomra úgy működne, hogy elsősorban az emberek irányitanák a politikát és a politikusokat és nem forditva.

Az emberek akarátval arányosan hoznának döntéseket és nem ellenük. Egy ideális közeg, nem zárná ki a társadalom nem rá szavazó részét, hanem megpróbálna konszenzusra jutni, hogy mindenkinek jó legyen, legalább egy minimális szintre ami lényegében lekicsinyitené a politika szerepét egy ország életébe.

Nem várom el senkitől sem, hogy tökéletes politikus legyen, tudom, hogy ilyen nem létezik, de, ha hibázik, ha komolyat hibázik, igenis vállalja a felelőséget.

Azt kellene elérni, hogy a politikai pálya ne egy megélhetési pályát jelentsen, hanem a társadalmi szolgálatot, mint a rendőr, a tűzoltó, vagy a tanár.

jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs elvárásom mert a magyar egy tanulatlan, buta, tájékozatlan nép. Az értelmi színvonal kb oroszország szintjén van jelenleg. Mivel ezt minden politikus látja, a következők is ugyanúgy ki fogják fosztani ezt a rabszolga nemzetet.
jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es

Az a baj én is ezt látom.

Főleg akkor amikor a tiszteletről van szó!

A tiszteletett egyenlővé teszik jó formán a félelemmel.

Ez egy primitív nép sajnos.

Mivel a tisztelettenek normál esetben semmi köze nem kellene ,hogy legyen a félelemmel.

jún. 19. 09:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Legalább is én szerintem!
jún. 19. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez a primitivség annyira kettős, alapjába véve, igen, a többség, primitiv és rosszindulatú. Közben, meg Rubik Ernők, Neuamann Jánosok, Teller Edék, Szabó Istvánok -napestig lehetne sorolni- lettek teljesitmény alapján világhirűek és a többnyire elüldözöttek a saját hazájukból.
jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

5# Vajon miért megy el mindenki az országból?


Én is vállalkozást akartam indítani aztán semmi segítség, magas adók, ráadásul el se ismerik a digitális tevékenységet itthon, csak ha propagandát gyártasz.


Osztrákoknál vannak támogatások, jó adó rendszer, összejövetelek, befektetők és startupok.


Csak az a baj, hogy az átlag vidéki sori munkás azt se tudja mit jelent. Mivel ez egy összeszerelő ország mint kína, inkább máshova kell menni ha valami nagyot akarsz alkotni.

jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képviseletiség. Az kellene. Jó lenne, ha működni. Pl vannak ezek az országgyűlési képviselők, akiket evk-ban választottunk meg. Elvileg ő a területért felelős ember, aki a helyi problémákat az ogy elé tárja, segítséget kér, javaslatot tesz, miegymás. Tehát képviseli az adott területen élők érdekeit az országos politikában.

Ehhez képest az evk-sok ilyen pártkatonák, szavazógépek, önállótlan biorobotok. Zéró felszólalás, nulla kommunikáció ahelyiekkel, max ahaverokkal átadnak pár szétkorrumpált eu beruházást. Hát grat... köszönöm, hogy képviselsz b+ 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Ugyanez a politoka minden szintjén. Mert meg kell értenie a problémáimat a miniszterelnöknek, a minisztereknek, a hivataloknak, az önkormányzatoknak... a legkisebb szutyok önkoris képviselőnek is.


Remélhetőleg lesz ilyen is egyszer.. most nagyon nincs kilátás ilyenre.

jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!