Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Srácok, kire szavazzak?

Hatalmas Csanád kérdése:

Srácok, kire szavazzak?

Figyelt kérdés
21/F vagyok és most szavazok először, szerintetek kire szavazzak? Győzzetek meg.

jún. 9. 02:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%
9 Jó ezt olvasni, nekem is ez a tervem.
jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

Az 1. válasz a pontos.

A haborúpártiságról annyit, hogy haború addig lesz, amíg Ukrajna fegyvert kap, illetve amíg el nem fogynak a katonái, fel nem lazadnak az ujránok. Mert miről is van szó?

Oroszország egy érzelmektől mentes gőzhenger. Ha provokálják, ha az érdekeit sértik, akkor lehetőségeitől fiüggően mindent elsöpör, márpedig Ukrajna amerikai támogatással addig húzta a bajszát, amíg ki nem robbant ez a szar. Oroszország megindult, és addig nem áll le, míg el nem éri a célját.

Amerika érdeke a háború, hiszen gyengül Oroszország, a fegyveripar virágzik, a rohadt drága palagázt el tudja adni (háromszoros áron hajóval!) az EU-nak akik így ráadásul jelentős versenyhátrányt szenvednek. Oroszország gyengülése másoknak is jól jön nyugaton (pl franciák).

Ekkor jön a kérdés, hogy az oroszok veszélyeztetik-e az EU-t. A derék nyugati politikusok es a háborúpártiak azt mondják itthon is, hogy igen. Csakhogy ez természetesen marhaság, a hiszen a NATO szárazföldi ereje sokszorosa az orosz haderőnek, akik lássuk be, Ukrajnával is megszenvednek. Ha az oroszokat további sérelem éri (pl orosz területek bombázása), akkor tehát nem szárazföldön támadnának (ahol sokszorosan gyengébbek), hanem elfüstölnének néhány atomtöltetet, mert abban bizony világelsők.

Ezért nem érdemes az oroszok bajszát tovább rángatni, mert egy ponton ezt fogják tenni. És mindenki felejtse el, hogy Ukrajna lerohanása (vagy egy orosz atom) morálisan hogy nez ki, egész egyszerűen nem erről van szó. Hanem arról, lesznek-e atomcsapások oda és vissza, vagy sem. Azt a háborút minden érdekelt el fogja veszíteni, de még azok is, akik nem háborúznak.

Tehát így pénzeljük rovább Ukrajnát. Megjegyzem, Zelenszkijjel az ukránok 7 (hét) százaléka elégedett. A háború előtt ez a szám tíz volt, a háború első felében pedig jóval magasabb. Odaát semmilyen sajtószabadság nincs (oké, háború van...), mégis borzasztó népszerűtlen Zelenszkij. Az ukránok egyszerűen belefáradtak ebbe a szarba, ezrével fogynak naponta a most már kényszersorozott fiatalok, ugyanígy naponta tízezrével hagyják el az országot a szerencsésebbek. Miért adjanak még fegyvert? Az utolsó ukránig megy majd? Ne feledjük, az oroszok rengeteg brutális hatású fegyvert még be sem vetettek.

jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

EP választás legfontosabb tètje, hogy milyen visszajelzèst adunk a fidesznek a kormànyzàsàval kapcsolatban. Amennyiben magas eredmènyt èrnek el (50% felett) akkor azt üzenjük, hogy semmit sem kell vàltoztatniuk a kormànyzàson. Nyugodtan folytathatják az ország kirablásàt, pènzeink lenyúlását, következmènyek nélkül megúszták a pedofilok mosdatását, a brüsszeli Szàjer fèle meleg partykat, a vilàg legmagasabb áfàját, az európarekorder inflációt, az egèszsègügy és az oktatàs lerohasztását, a magyar ès magyar közti gyűlöletkeltèst, a szellemi szint leépítèsèt és a szèkely autonómia elmulasztását.

Amennyiben alacsony eredmènyt érnek el (pl 45%-ot) semmivel sem lesz kisebb hatalmuk (hiszen továbbra is õk ülnek a parlamentben), nem fog kitörni a háború, csak egy visszajelzèst kapnak ès kénytelenek lesznek javítani az ország állapotán.

Ezért azt tanácsolom minden ismerõsömnek (akár fideszes akàr nem), hogy a holnapi napon ne a fideszre szavazzon! Hasonlóan a gyereknevelèshez: ha a gyereked rosszat csinál akkor szólj rá, hogy tanuljon belõle! Most nekik is tanulniuk kell, hogy jobban kormànyozzanak a következõ két évben.


Màsodik tètje az EP vàlasztàsnak, hogy kialakul e egy erõs ellenpólus a fidesznek. Egyetlen pàrt esèlyes arra h elèg erõs legyen a jõvõben fèkezni a fidesz kètharmadàt ez pedig a Tisza párt. A koràbbi ellenzèk szàmtalanszor megbukott ès bizonyította h nem tudja megakadàlyozni a kétharmadot. Így szerintem erdemes lecserèlni a koràbbi ellenzèkünket egy ütõsebb ellenzèkre. Én a Tiszàt javaslom Neked! Szavazz a Tiszàra (Tisztelet és Szabadsàg) 9. Lista

jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Még annyit, a 12-es voltam és várnám az érdemi cáfolatot - akár a legapróbb részletekben is.

Nekem egy vitaban kevés, hogy érzelmi okokból idejön tíz szerencsétlen és lepontoz, mégpedig azért, mert azt hiszik szegények, hogy a nemes tettükkel befolyásolják a közvéleményt. Így volt ez a 22-es, 18-as stb választások előtt is.

jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
17%
14 én úgy gondolom, hogy Ukrajna, az ukrán polgárok vágyainak akart megfelelni, nem igazán értem, hogy jön ide az USA. Mindegyik államnak joga van dönteni, hogy mit szeretne. Oroszország gyengülése nekem is jó magyarként.
jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%
13-as ott a pont! Adjunk egy esélyt a Tiszának! Akinek minden rendben az életével és szeret ebben a rendszerben élni, szavazzon a Fideszre!
jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Én ezt ajánlom, nézd meg a Mi hazánk programjait: [link]
jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

15, Zelenszkij sosem akart senkinek megfelelni. A saját zsebének max.

Hogy jön ide az USA? Gazdasági és stratégiai érdekek mentén. Pont leszarják, hány ukrán fiatal esik el. Megint kiszerveztek külföldre egy háborút, és még részt se kell belőle venni. Cserébe gyengül az orosz, nem tudnak annyi fegyvert gyártani, hogy el ne kapkodják Európában.

Tisza? Ha egy értelmes és higgadt érdeklődő leül, hogy számba vegye a pro- és kontra érveket, sikítva menekül. Pl a tegnapi gyűlésen (olvasom a telexet, erősen csúsztatnak a számadatokkal: ne menjünk számháborúba, de a Békemenethez mérhető tömeg gyűlt össze - írják. Ott jártam. Kábé az egytizede volt.) háborúellenes rigmusok voltak. Nomármost Petya beülteti a képviselőit a Néppártba, akik meg általános hadkötelezettségről beszélnek. Hogy is van ez?

Petya minimum ellentmondásos személyiség. A háttere meg inkább. Valahonnan kirúgták, most visszmegy sarat dobálni. Milyen pozitívumot láttok benne? Az egyetlen pozitívum kábé, hogy nem tudni kabé semennyire, hogy ki ő, mert ebben benne van elméletileg, hogy a viselkedése ellenére még normális is lehet.

Aki itt docsőítette, az ugyanígy istenítette a tajparaszt Márkit, a momentumot, Jakabot, Bajnait, Karácsonyt, a Juhászt és ki tudja, kit még. Legyen már önbecsülésetek!

jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%
Remélem a minhazánkra került a voks
jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 D-Mano ***** válasza:
47%

19)


Én is.


Kérdező,


elárulod, hogy végül kire szavaztál?

jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!