Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Nem szégyen, hogy...

Fideszesek! Nem szégyen, hogy a Miniszterelnök Úr akire szavaztok, magyargyűlölő politikust nevez a Barátjának?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy azért, mert benne van hogy "lölő"?


Emberként jobbulást kívánok Ficonak, de azért magyarellenes, magyargyűlölő politikust soha az életben nem neveznék barátnak, amíg békepárti igazmagyar szív dobog bennem.


Mi a véleményetek?



máj. 18. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A fidesz szavazók nem éppen az eszükről híresek, bármennyire is azt hiszik.
máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

És akkor kire kéne szavazni a fideszeseknek?


Arra aki azt mondta, hogy "az hogy magyar nekem nem jelent semmit" ???

máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16:11

Suttogó színtiszta és trágár hazugságaid mellett tiszteletteljes és békepárti kérésem, hogy a saját, más témájú kérdéseidet írd ki magad. Itt pedig leszel szíves vagy válaszolni a feltett kérdésre, vagy kérlek ne itt szennyezd a levegőt.

máj. 18. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavar.

Amúgyis ez csak libsi provokáció.

máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a disznópárt vezetője mindeféle szedett-vedett sz@remberrel barátkozik ha az érdeke úgy kívánja. Becsülete? gerince? tisztessége?.
máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es nekem tényleg nem jelent semmit az hogy magyar
máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!