Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szólsz a jobbik háromkulcs...

Mit szólsz a jobbik háromkulcsos javaslatához?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Bevallom, nem vagyok Jobbikos. De ezzel nagyon is egyet értek.


[link]


Ez tényleg így lenne korrekt. Csak az a baj, hogy megvalósíthatatlan, mert azoknak a rohad@koknak megvan a 2/3.

2010. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen jó. És még nem is alkotmányellenes.
2010. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Támogatom!
2010. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Most eszembe jut az a sok fikázó, aki azt szajkózta, hogy a Jobbik nem ért semmihez, csak azért került be, mert a sok fajgyűlölő beszavazta. Most bezzeg jó lenne nagyobb befolyás a Jobbiknak, mi?
2010. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

18:24

Első vagyok. Attól még, hogy nem vagyok jobbikkos, sosem fikáztam a pártot, és azt sem állítom, hogy azért jutott be amiket írtál, illetve semmit sem csinál.

Kifjezetten egyik párt híve sem vagyok, de a Fidesztől egyenesen undorodom.

Csak annyit jeleztem, hogy nagyon jó ötlet. Teljsene mindegy, a zsidesz kétharmada sajnos mindenkéépen meg lett volna.

2010. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Így - folytatta - azok részesülhetnének támogatásban, akik "nem öt-hat bűnözőt, hanem három-négy dolgozó gyermeket nevelnek". nekem ez a része nem tetszik mégis kinek képzeli magát hogy eldöntse valakiről hogy ő most bűnözőt nevel vagy dolgozót? sőt van egy sejtésem hogy a cigányoknak nem adná meg ezt az adózás lehetőséget hiszen ők biztosan csak bűnözőt nevelhet...
2010. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bumbi02 ***** válasza:
51%

tetszik maga az ötlet csak megin a retorikával volt bajom

"nem öt-hat bűnözőt, hanem három-négy dolgozó gyermeket nevelnek"...

ha ezt az egy mondatot nem bökik oda akkor még gratuláltam is volna... a jobbik ötletei közt vannak jók (azér vnanak néha eléggé merészek) csak mindig a retorikával van bajom, hogy egy ilyen jó ötlethez is hozzácsapják burkoltan a cigány kérdést...

2010. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Kár volt belevenni a cigányokat, mert állítólag nem dolgoznak! aki dolgozik az sem fizet mindig adót (vagy nem eleget). Na most akkor, hogy is jönnek ide a cigányok? o.O

"Példaként a négy gyermeket nevelő Simor Andrást, a Magyar Nemzeti Bank elnökét hozta," Jaj milyen tragikus a kis Simor a 4 gyermekével mindjárt besírok bazzeg! (jó tudom, hogy a családi adókedvezmény miatt írták bele) -.-


Amúgy valóban támogatandó az ötlet!

2010. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én támogatom, ez legalább valóban a gyermekvállalást segítené elő.
2010. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 General ***** válasza:

18:24 Azért mert a Jobbiknak van egy-két témában jó ötlete, még a többi ugyanúgy rossz marad, éppen ezért nem szeretném, hogy nagyobb befolyása legyen.

Az egykulcsos adózás egyébként annyiból jó, hogy csökkenti a bürokráciát, és ezáltal annak költségeit.

Illetve gondoljatok bele: elindulsz pályakezdőként kisebb fizetéssel, és egy idő után eléred, hogy végre többet keress. Tulajdonképpen a sikerességedet adóztatják meg a többkulcsos adórendszerben.

Most ha majd valaki 100 000Ft-ot keres, akkor 16000-et adózik, aki 500 000-et az 80000-at. Tehát attól még, hogy többet keres, arányosan többet is adózik. A többi csak a sikeresség büntetése lenne.

Nekem azzal van csak problémám, hogy a kormány úgy csinál, mintha ez az egész a szegényeknek lenne igazán jó...

2010. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!