Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Még mindig a FIDESZ a legjobb...

Még mindig a FIDESZ a legjobb választás?

Figyelt kérdés
14 éve kormányoznak, számos elvitathatatlan eredmény mellett, kisebb nagyobb hibák is történtek, mostanában egyre több a gond. Még mindig ők a legjobbak, vagy már váltani kellene?

ápr. 26. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, a FIDESZ a legjobb választás, ők a legjobbak, elégedett vagyok velük!
Igen, a FIDESZ a legjobb választás,vannak kisebb hibák, de mindenki hibázhat
Igen, a FIDESZ a legjobb választás, bár komoly hibák vannak, de nincs jobb
Igen, a FIDESZ a legjobb választás, sok dolog dühít, nem értek velük egyet, de ha más kerülne ide komoly bajban lennénk
Talán. Egyre nagyobbak a gondok, de nincs alternatíva. Ha lenne, bárki hiteles, azonnal másra szavaznék, de most még nincs más.
Nem, mostanra odáig jutott a dolog, hogy már nem szabad őket hatalomban tartani
Nem, korábban szavaztam rájuk, de már úgy látom nagyon férement a dolog
Nem, már van náluk jobb!
Náluk bárki jobb!
Soha nem lett volna szabad őket kormányozni engedni.
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Jelenleg Európáűna belül is háború zajlik. Brüsszelben nagyon erős az elnyomás. Ha nem Orbán lenne abban a székben senki más nem tudna ellentállni annak a cancel wokenak ami onnan jön. Magyar Peti is akármit mond a legelső útja után lefeküdne. Ugyanúgy beengedné a vadembereket és a travesztiket az ovikba, mint máshol van
ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Járt utat a járatlanra ne cseréld le. Bölcs mondás4
ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Brüsszel Belgium fővárosa. Ott milyen nyomás van? Viznyomás? Légnyomás?
ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, hogy melyik a gázabb. Ha valakinek ezt meg kell kérdeznie, ahhoz, hogy tudja, vagy, ha valaki kérdés nélkül azt mondja, hogy igen.
ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
3 Ideológiai elnyomás, cancel woke jön onnan nagyon erősen
ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezeket sohasem lett volna szabad kormány közelébe engedni.
ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan, mi az az elvitathatatlan jó eredményük?


Amihez kétharmad kell, és úgy tökéletes, ahogy van? - Én egy ilyet nem tudnék mondani.


Amihez feles többség elegendő, és jó, de nem támogatta volna benne valamilyen jelenleg ellenzéki párt, olyat se tudnék mondani.


Néhány olyan ügyet tudok mondani, ha nagyon összeszedem magam, amit jónak tartok tőlük, de abban az ellenzék is támogatta volna, ill. ha ellenzéki pártként benyújtják, akkor is támogatták volna.


Olyat viszont rengeteget, hogy kétharmaddal jóvátehetetlen kárt okoztak az Magyarországnak szándékosan vagy bénaságból.


Még az első Orbán-kormány is nagyon pocsék volt. Nyilván én sem rajongtam a Bokros-csomagért, de megértettem, hogy szükség volt rá, és bár nem tartottam tökéletesnek, eléggé sokat segített a forint megerősödésében.


A Fidesz utána leállt a gazdaság stabilizálásával, aratta le a Bokros-csomag lassan érő gyümölcsét, amit nem épp jó irányban használt.


Mondjuk, jobb lett volna akkoriban euróra váltani, amikor először lehetett, de nem, mert akkor a Fidesz nem tudott volna csalni többet a költségvetéssel olyan könnyen.

ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
5, de, hát az a belga sörök, a sajt és az igencsak kifinomult gasztro hazája, gyönyörű, városokkal, tengerparttal és Spa-Francorchamps-al, ami a föld egyik legjobb versenypályája. Annyira szép az az ország.
ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem lehet kérdés, ők a legjobbak!
ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
8# nagyon igazad van ebben, CSAK hát a politika Barroso óta hogy is mondjam...st@r!!!
ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!