Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elnézve a budapesti ellenzéki...

Elnézve a budapesti ellenzéki városvezetés "életművét" és disznóságait az elmúlt években miért reménykednek sokan hogy egy 2026-os ellenzéki győzelem bármi pozitív fordulatot hozna az országnak és a népnek?

Figyelt kérdés

Szóval klír ha nyerne 26-ban az ellenzék ugyanez lenne csak nagyban, csak épp máshogy hívnák aki lopna és uralkodna.

Szerintem Bpestnél tökéletesen látszik, hogy ezek ugyanolyan sz@rok mint a Fidesz, semmivel nem különbek, ugyanúgy csak a saját zsebüket nézik nem a várost, nem a lakosságot, az emberek érdekeit.


2023. aug. 28. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Vidd ezt a szart a politika kategóriába. Nem hiányzik hogy még ide, az emberek/lakóhelybe is átjöjjön a bezzeg a gyúúcsáányozás...
2023. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%
Mikor elveszik toled a beveteleid nagyobb reszet, direkt csodbe juttatnak, akkor csodbe jutsz, ocsi.
2023. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem sokkal jobban zavarnak a Fidesz disznóságai.
2023. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
49%

Itthagyok egy szimpla ikszdét.


Xd.


#2, egyetértek a mondandóddal.

Kérdezőnk nem fogja fel, kàr bele a szó/karakter.

2023. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
Mert a fideszt nem csak azért kell leváltani, mert rossz. Hanem egyszerűen nem szabad hagyni, hogy ennyire az agyukra menjen a hatalom. Mert majd csak egyre disznóbb dolgokat csinálnak. Tehát én sem azért támogatom az ellenzéket, mert úgy gondolom, hogy valóban jobb. Hanem azért, mert nem akarok Kim Dzsongunosdit...
2023. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez a baj veletek fideszesekkel, hogy azt hiszitek aki kormányon van az bármit megtehet, de ehhez 2/3 kell. Ha az ellenzék nyerne vagy a 2/3 bukna, akkor csak újra demokrácia lehetne ahol van jelentősége a parlamentnek és senki nem tud csak úgy bármit megtenni.


A fidesz jelenleg 13 éve azt csinál amit csak szeretne. Ha bárki azt gondolja, hogy ilyen szintű korlátlan hatalom nem vezet problémákhoz, az brutálisan naív ember lehet. SENKINEK sem szabadna korlátlan hatalmat adni, teljesen mindegy melyik pártról és országról beszélünk. A politikusok is csak emberek és nekik is kellenek korlátok, mert különben még ha jót akarnak is rosszat fognak csinálni, mert nincsen aki jelezze nekik, hogy figyeljetek már ez így nagyon nem jó.


A gazdaságban is ha nincs verseny, akkor az a minőség romlásához fog vezetni, a politika se különb enbél. Nem hiába létezik a demokrácia, jó lenne ha 13 év után újra lenne értelme pl parlamenti vitákat nézni.

2023. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mucika ha te engem fideszesnek gondolsz akkor rohadtul tévedsz, másrészt tisztán látszik elsem olvastad amit írtam
2023. aug. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!