Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen meglepi megszorításra...

Milyen meglepi megszorításra számítasz még a Fidesz kormánytól?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
CSOK korlátozás.
2022. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg az uniós zsé, akkor bármilyen még brutálisabb megszorítás elképzelhető.
2022. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

300000000 csilliárd Ft maradt a magyarok zsebében a sikeres kormányzás miatt, amely most ott lapul az emberek bankszámláin.

De már nem sokáig :)))

2022. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
10%

Eddig egy megszorítás sem érintett.

Már úgy vagyok vele, hogy egy kicsit engem is bánthatna a kormányunk, mert kimaradok mindenből.


Alkalmazott vagyok.

Kisebb a fogyasztásunk mint az átlag.

Az inflációt nem érezzük mivel eddig is jobb minőségű, drágább termékeket vásároltunk.

Sőt már azon is elgondolkodtam hogy a 3% thm lakáshitelt sem váltom ki a lakáskasszával, mert nem éri meg, inkább valamibe fektetem azt a pénzt

2022. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Dehát a szingliadó létezik.

Friss házasok adókedvezménye 2 évig, majd utáni mivel ennyi idő alatt összejön egy gyerek gyermekek után járó adókedvezmény a neve

2022. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Áfa emelése 27%-ról 30%-ra.
2022. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Dehát a szingliadó létezik."


Úgy néz ki a szingliadó nem érzékeny téma, de a gyermektelen nyugdíjasok igen.

2022. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

további adó és járulék emelések, mivel kilopták a kasszát ami kong, az eu pedig nagyon helyesen nem finanszírozza egy fasiszta diktátor rongyrázását.


De nem baj fidesznyikok, a lényeg a csutinak jó fizuja legyen ti meg nyomorogjatok hogy ne nélkülözzön.

2022. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!