Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kibírhatóak a Fidesz brutális...

Kibírhatóak a Fidesz brutális megszorításai országos szinten?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben ezt lehetetlennek látom. Ugyanazon kicsike fizetések mellett ilyen elszállt árak, kifizethetetlen rezsiszámlák, tönkremenő cégek, hatalmas munkanélküliség várható, hitelek bedőlése, igazi katasztrófát látok magunk előtt amit még talán a dédszüleink sem éltek meg.
2022. júl. 15. 14:28
1 2 3
 1/21 árokpart ***** válasza:
90%
Nem , sőt teljesen tönkremegyünk bele és egyszerűen az emberek nem mozdulnak meg. Ilyet még egyszerűen nem értem. A netadó miatt kimentek, most meg nem érdekli őket, hogy nekik annyi.
2022. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 árokpart ***** válasza:
86%
Nekünk annyi pontosabban.
2022. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
12 éves oktatásban vett részt a nép, most pedig jön a záróvizsga. Úgy kell lopni, csalni, és hazudni, hogy túléld a telet.
2022. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

"és egyszerűen az emberek nem mozdulnak meg"


Majd ne félj megfognak, ha érzik a zsebükön, hogy nem marad semmijük.

A sors különös fintora, hogy a vidéki szavazóbázisuk fogja a legjobban megszívni, mondjuk megérdemli, aki rájuk szavazott.

Majd biztos kapnak tanácsokat az m1-ről. :D

2022. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a kilátástalanság miatt sincs akkora felzúdulás. Nincs egy ellenzéki ember vagy csoport aki bármilyen alternatívát tudna adni. Nem tudom megítélni hogy ennyire balf*szok vagy csak szándékosan bedolgoznak a fidesz alá?

Mondjuk ha így most bukik a fidesz, még valahogy egy másik kormány átevickélhet a csődön, ha sikerül alkalmas minisztereket találni. Mert velük biztos a teljes államcsőd, annyira szétloptak mindent.

Sajnos vidéken nem sok lehetőségünk van tüntetni, még emiatt nem utaznék fel 250 km-t Pestre, de sosem lehet tudni mit hoz a jövő...

2022. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
A dédszüleidnek erről talán más lenne a véleménye.
2022. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Emlékeztek, nem rég volt itt a gyakorin arról szó, hogy hogyan tudná a kormány az emberek magántulajdonait kisajátítani.

Nos, itt az egyik lehetséges válasz. Annyira felemeli mindennek az árát, hogy az emberek 80%-a nem fogja tudni kifizetni akkor sem, ha éjjel-nappal dolgozik. Először majd kikötik a gázt, az áramot, utána a tartozások miatt elárverezik a lakásokat. Azokat pedig kik fogják megvenni? Na, kik?

Persze, akinek nem lesz meleg otthona, elég étele, némi kikapcsolódása, az előbb-utóbb a munkából is kiesik, mert nem fogja bírni. Most nem 3 millió, hanem 8 millió koldus országa leszünk.

2022. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

"Persze, akinek nem lesz meleg otthona, elég étele, némi kikapcsolódása, az előbb-utóbb a munkából is kiesik, mert nem fogja bírni. Most nem 3 millió, hanem 8 millió koldus országa leszünk."


Jókat írsz, DE:

Ha nem lesz fogyasztás, ugyan miből fognak gazdagodni a politikusok? Miből fog élni az ország, ha nem lesz adóbevétel? Nem a fán terem, mi dolgozók lapátoljuk össze.

És azt se felejtsd el, hogy a rendvédelmi dolgozók fognak első körben koldusbotra jutni, ki fogja a politikusokat megvédeni?

2022. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 árokpart ***** válasza:
79%
2006-ban ugyanzért felmentünk mi vidékiek is. Akkor most mi a csudára várunk, hogy télen majd megfagyunk? Jó lehet, hogy a megfagyás túlzás de egy vegetáló életet akarunk ez jó lesz?
2022. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor most mi a csudára várunk"


El fog jönni a robbanáspont. Én azt mondom, hogy túlmennek egy határon, elképesztő az önbizalmuk, amit az újraválasztás miatt éreznek.

Csúnya vége lesz szerintem.

2022. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!