Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kibírhatóak a Fidesz brutális...

Kibírhatóak a Fidesz brutális megszorításai országos szinten?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben ezt lehetetlennek látom. Ugyanazon kicsike fizetések mellett ilyen elszállt árak, kifizethetetlen rezsiszámlák, tönkremenő cégek, hatalmas munkanélküliség várható, hitelek bedőlése, igazi katasztrófát látok magunk előtt amit még talán a dédszüleink sem éltek meg.
2022. júl. 15. 14:28
1 2 3
 11/21 árokpart ***** válasza:
87%
10-es Mikorra saccolod? Még most a nyáron vagy inkább ősszel mi a véleményed?
2022. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Fsms ***** válasza:
87%
Attól tartok hogy egy pont után meg fognak mozdulni. Kérdés meddig mennek el.
2022. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

"10-es Mikorra saccolod? Még most a nyáron vagy inkább ősszel mi a véleményed?"


Nem vagyok jós, de fél, háromnegyed év legalább lesz, amíg olyan fokú elkeseredettség lesz, hogy más választása nem igen lesz az elszegényedett embereknek. Személy szerint nagyon elkeserít, ami történik. Sok idő lesz megint felépíteni egy élhető országot.

2022. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Most mg csend van, majd meglátjuk mi lesz, ha az emberek a kezükbe veszik a megemelt számlákat. Addig lehet hitegetni magukat azzal, hogy "majd még meggondolják magukat" vagy "majd én kivétel leszek".
2022. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy halkan kérdezem, aki ilyen országos méretű felháborodásra vár, az milyen eredményt remél ettől? De komolyan kíváncsi vagyok.
2022. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

"Ha nem lesz fogyasztás, ugyan miből fognak gazdagodni a politikusok? Miből fog élni az ország, ha nem lesz adóbevétel? Nem a fán terem, mi dolgozók lapátoljuk össze."

Igen, ebben igazad van. Csak mire mi teljesen csődbe jutunk, akkorra a politikusok már úgy megszedik magukat, - már most is milliárdos a legtöbb - hogy nem lesz szükségük az adóforintjainkra. Itt hagyják a kifosztott országot és népet, mint kutya a sz@rát.

2022. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"De komolyan kíváncsi vagyok."


Elkeseredés, minden mindegy alapon. Ilyen esetben az ember elveszti a fejét, itt már nem lesz racionalitás, tönkremegy, elveszíti mindenét. Te mit éreznél? Mit reagálnál? Ülnél otthon? Ja nem, mert azt is elveszik tőled. Tudod szokták mondani, kenyér kell és cirkusz. Na, már a kenyér SE lesz meg.

Most akkor tőled kérdezem:

A kormány létrehozott tudatosan egy gyarmat országot, sz@r fizetésekért, most rászabadítja azokat a világpiaci árakat a lakosságra, ami a nyugati 2-3x bérek mellet is fájnak, ők ugyan mire számítanak?

2022. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"akkorra a politikusok már úgy megszedik magukat, - már most is milliárdos a legtöbb - hogy nem lesz szükségük az adóforintjainkra. "


Ezek beteg emberek, ezeknek a hatalom a katalizátor, ezek nem mennek sehova.

2022. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

"most rászabadítja azokat a világpiaci árakat a lakosságra, ami a nyugati 2-3x bérek mellet is fájnak, ők ugyan mire számítanak?"


Nem számítanak semmire. Annyira elszakadtak már a valóságtól, hogy elképzelni sem tudják a milliárdosok a sokmilliós havi fizetésükkel, hogy valakinek a a 600 Ft-os kenyér már nem fér bele, nem hogy a 100 ezres villanyszámla. És senki nincs körülöttük aki megmondaná hogy merre hány méter. Azt hiszik az agymosás olyan erős, hogy mindent felülír, de egyszer a békemenet ellenük fog menetelni.

2022. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

"Elkeseredés, minden mindegy alapon. "

Lehet, hogy neked mindegy,nekem nem. Jó esetben marad a rezsim annyi, mint tavaly. Meg a katás vállalkozásom is megmarad.

A kérdésed pedig valójában több hamis állítás,így nincs rá helyes válasz.

2022. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!