Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kormány képes megfékezni a...

Kormány képes megfékezni a tűntetéseket?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 20:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Embereket öletnek meg.

Az orszagukat a nemzetüket fosztogatják...ilyen embereket szerinted milyen szinten hat meg pár ezer békés ácsorgó?

Amíg nem lesz városfelgyújtás, rendőr kordon áttörés addig olyan nekik az ilyen mint egy kellemetlen légy akit elhessegetnek.

2022. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
10. Arra mondjuk jól emlékszem, hogy anno a TV székháznál valóban a Momentum intézkedett nehogy baj legyen már mikor már kezdett elszakadni az embereknél a cérna. Nagyon furcsának találtam, hogy az ellenzék abban érdekelt, hogy nehogy elfajuljanak már a dolgok véletlenül.
2022. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
10-es Én mindig is tudtam, hogy a Momentum igazából a Soros. :D Bocs, nem bírtam kihagyni. :D
2022. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#12-nek:


Nem engedhetik egy pártfüggetlen megmozdulás kialakulását, mert annak nagyon hamar kialakulna egy vezéregyénisége.


És egy több tíz vagy százezres agresszív tömeget maga mögött tudó ember már nekik is igen komoly probléma lenne!

2022. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

#13-nak:


Épp újra-bootolok baxki. XD


Ez nagyon "átjött".

2022. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
14. Erre nem gondoltam de valószínűleg ezért hekkelik a tüntetéseket ezek a gerinctelenek. Látszik nekik is mennyire fontos a hazájuk.
2022. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
15-ös Örülök neki, hogy mosolyt csaltam az arcodra. Már érdemes volt felnéznem a gyakorira. :)
2022. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#16-nak:


Egy tüntető tömeget nagyon könnyű irányítás alá venni. Elég valami nekik is tetsző célt kitűzni, olcsó példának felhozom egy híd forgalmának korlátozását. Ezután nem a tüntetők közül, hanem a járdáról, (tehát nem aktív szereplőként) megafonnal a rendőrök ellen hangolni a tömeget. Amint fellépnek a rendőrök valakivel szemben a tüntetők közül, a rendőrök ellen fordítani a tömeget.


Ha megfelelően fogalmazol, a rendőrök nem tudnak veled szemben fellépni. Nincs jogalapjuk.



Egy vezetővel ellátott tüntetés pillanatok alatt fordul át zavargásba. Csak arra van szükség, hogy valaki folyamatosan szítsa a tüzet!

2022. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy Gelencsér akarta a tömeget kontrollálni, de nem sok tekintélye volt a tömeg előtt. Azt hiszem kapott fütyülést is. Erősíts meg, ha nem így van.
2022. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
A tűntetéseket nem, legfeljebb a tüntetéseket.
2022. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!