Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fideszes média miért ilyen...

A fideszes média miért ilyen oroszpárti?

Figyelt kérdés
Nem szólt nekik senki, hogy EU és NATO tagok vagyunk, és azok is maradunk? :) Régen még olvastam fideszes médiát is, de nagyon alja lett, úgyhogy most már meg sem nyitom őket. Kizárólag Telex, 24.hu, és 444-et olvasok. Lehet hőbörögni, de ezek a független médiák. A fideszes agresszív kocsma stílus nekem nem jön be. Van egy szint ami alá nem süllyedünk.

2022. jún. 16. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Olyan "független" média ma Magyarországon nincsen. Ha azt hiszed telex, 444 stb. (bár tudom hogy nem hiszed, csak jöttél egy kicsit fröcsögni ebéd után) akkor nagyon faék egyszerűségű ember lehetsz.
2022. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

1: csak nem érted a független jelentését. A független nem azt jelenti, hogy nincs irányultsága a lapnak, hanem hogy nem a központból, kézivezérléssel mondják meg, hogy mi jelenhet meg, mint a fideszlapoknál:


[link]

2022. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert ők a gazdáik.
2022. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondom objektív. Lehet nem teljesen, de sokkal jobban az, mint a fideszes média. Az a mocskolódás ami ott megy, az elfogadhatatlan. Hiába sértegetsz, én nem süllyedek le a fideszes szintedre. Egy úriember nem áll így bele a másikba.
2022. jún. 16. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert hihetetlen méretű összelopott vagyona miatt Putyin Orbán példaképe. P. állítólag magasan a világ leggazdagabb embere, és azt híresztelik róla, hogy már a magyar GDP többszörösét összerabolta. Persze nem kell szentírásnak venni a pletykákat.
2022. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
XD Ha meg se nyitod, honnan tudod, milyen párti? Már megint hazudtok.
2022. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

#2 a te megfogalmazásod alapján pont a ballib média nem független, a kormánypárti viszont igen.

Nem a kormánypárti újságírók írnak cikkeket nyugati lapokra, majd hivatkoznak a maguk álltal ott leírtakra, mintha az lenne ott a vélemény, még nem ők kapják kintről a "támogatásukat", hanem a ballibek.

Már a transzparenszisek alkalmazottja is lebukott, amikor elismerte hogy konkrétan megvesznek cikkeket, újságírókat, megrendelők mit kellene megírni és hogyan.

2022. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Honnan tudod, ha nem olvasod?
2022. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
61%
Nem orosz pártiak(sajnos).
2022. júl. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!