Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért előbbre valók Orbán...

Miért előbbre valók Orbán Viktornak a futballisták mint a tanárok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

9@ "Elvileg ők az értelmiség, annál már tovább kéne jutni, hogy tüncikénzek a magasabb bérekért."


Én úgy hallottam, hogy julius 1-től egészen augusztus 23-ig hatalmasat fognak sztrájkolni a tanárok. Iskola közelébe se mennek

2022. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert gyorsabban futnak!
2022. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mindentudó99 ***** válasza:
97%
Örüljetek hogy nem ürhajós akart lenni gyerekkorában. Az mennyiben lenne
2022. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
Mert amíg a focisták játszanak, addig mindenki figyel. Ez a tanórákról ugye nem mondható el...
2022. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert ő neki csak a pénz számít a fociban van pénz a tanárokba nem mondjuk személy szerint én a focit se tartom semmire de a világon sok más ember nem így látja erre kapja is az alkalmat ès inkább a sok labda után rohangáló baromra èpit semmi más nem érdekli neki legyen mi meg szenvedjünk ez itthon mindig így volt és amíg ő az ország vezető így is lesz sajnos...
2022. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!