KezdƑoldal » Politika » PĂĄrtok, kormĂĄnyzĂĄs » đŸ‡čđŸ‡· = 🇭đŸ‡ș ORBÁN VIKTOR (ISZTAMBU...

đŸ‡čđŸ‡· = 🇭đŸ‡ș ORBÁN VIKTOR (ISZTAMBULBAN), milyen közös török VÉRVONALAT EMLÍTETT ? valamilyen ATTATÜRK ?

Figyelt kérdés

- Valami olyan dolgot (közös vĂ©rvonalat/felmenƑket) mondott, amit az ellenzĂ©ki mĂ©dia Ă©s a "FÜGGETLEN OBJEKTÍV SAJTÓ" - nagyon nagyon emlegetett !

- Hogy a törökök Ă©s a magyarok egy vĂ©rbƑl valĂłk. đŸ‡čđŸ‡· = 🇭đŸ‡ș

- De nem talĂĄlom ... (prĂłbĂĄltam mĂĄr a GOOGLE-t)



2022. ĂĄpr. 22. 01:01
1 2
 11/11 anonim ***** vĂĄlasza:
Vagy cĂĄr vagy szultĂĄn lesz ha magyar kirĂĄly nem lehet. EgyĂ©rtelmƱ, hogy török nĂ©pekhez vagyunk legközelebb, miĂ©rt ne lehetett volna Attila vĂ©rvonalĂĄban altalaji emberek? Meg utĂĄna a 150 Ă©v alatt nem csak harcoltunk, hanem d*gtunk is. OrbĂĄnnak kĂ©k a szeme, cigĂĄnynak nĂ©z ki, de vannak törökök akik ugyanĂșgy. Erdogan unokatestvĂ©rĂ©nek is elmehetne, no meg a jellemekben is vannak hasonlĂłsĂĄgok. Csak szeretnĂ©nk törökök lenni, a törökök nem bĂĄntjĂĄk egymĂĄst, összefognak. Egyszer kĂŒlföldön veszĂ©lyben voltam Ă©s kĂ©rtem segĂ­tsĂ©get magyarkĂ©nt törököktƑl, törökĂŒl (magyarokkal nem sokra mentem volna) Ă©s segĂ­tettek. Én sem megyek csak Ășgy el amellett, ha törököt bĂĄntanĂĄnak.
2022. ĂĄpr. 25. 16:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!