Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A MHM-nak mi az álláspontja...

A MHM-nak mi az álláspontja Magyarország EU és NATO tagságával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hatalomra kerülésük esetén Magyarországot benne tartanák ezekben a szervezetekben?

2022. márc. 6. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem. :(
2022. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem, csatlakoznánk a náci Németországhoz, Toroczkai kiélheti a kiskorában elszenvedett családi bántalmazásokat.
2022. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem, egyre jobban lecsúszó orosz vazallusállam lennénk alattuk.
2022. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Megtalálod a válaszokat a youtube csatornáján Toroczkainak.

Egyelőre mindkettőben bent maradnánk, amíg az érdekeink úgy kívánják, a natoban valószínűleg hosszabb távon.

Nem vagyok fanatikus követőjük, csak utána néztem, mert érdekelt engem is.

2022. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Így van!Maradnànk mindkettőben míg az érdekeink úgy kívànjàk de volna erős gazdasàgunk ami màr valljuk be megszűnt létezni hâla a sok beengedett multinak ami nem most kezdődött el.Mindent nem lehet Viktorra fogni de sokat ràsegített a romlàsra az is igaz.
2022. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
5: mitől lenne erős gazdaságunk? Mi hajtaná?
2022. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

A sajàt termékek gyàrtàsa.El kéne olvasni a programjumat és akkor esetleg megértenédmiről van szó és nem lepontozgatnàl mint a dedóban:D

Mert így a multikat szolgàljuk ki és ha esetleg kivonulnak egyszer akkor nekünk annyi meg egy bambi.Érdekes régen voltak sajàt gyàraink de ez màr a múlt.Ezt is kéne újra kezdeni.

Sőt mondok mèg valamit màr nyitott egy sajàt üzemet Toroczkai

2022. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

7: saját termékekhez kell kutatás, fejlesztés rengeteg tőkével


Agrágriumból manapság nem lehet erős gazdaságot csinálni, csak úgy, ha magas hozzáadott értékű dolgot állítasz elő, amit nagyon jó áron lehet eladni külföldre.


Mezőgazdaságból nem lesz erős gazdaság, csak high tech-ből.

2022. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Akkor a multikra kell tovàbbra is tàmaszkodni:D

Nekem aztàn teljesen mindegy.

Stadionok helyett màsra is lehetne a pénzt költeni és a többi bizalom emberke zsebe se legyen annyira tele és akkor jut fejlesztésekre is és nem feltétlen a mezőgazdasàgra gondoltam csak és kizàrólag.

Ennyire nem szűk a làt9köröm:D

Mert érdekes màs orszàgok stabil gazdasàggal rendelkeznek,őket is lehetne kicsit lemàsolni dehàt kell a stadion tudjuk:P

Kis pénz kis foci:)

2022. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KTP 3.0 ***** válasza:
Az EU tagságról népszavazást tartanának az országot pedig 2030-ra önálló nemzetgazdaság megteremtésével lásd Virradat program készen is állitanák erre. A NATO-ban maradnánk
2022. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!