Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor érti meg a baloldal,...

Mikor érti meg a baloldal, hogy nem elég hülyeségeket kiabálni ahhoz, hogy kormányváltás legyen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy talán ha lenne normális program, esetleg lenne hiteles politikus, vagy legalább néhány szakértő politikai szereplő lenne sokat segítene.

Az a sok bárgyú szürke nímand akik évek óta tetszeleg baloldali vezető szerepkörben mikor érti meg, hogy semmi esélye kormányváltásra?



2022. febr. 6. 21:01
1 2 3 4 5
 21/49 tobas ***** válasza:
22%

"Es sportolhatnám…."


Akkor sportoljál, hajrá.


"Mondom normális program"


Hát mutatnál egyet példának?

2022. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

21.

Elírás nyilván a lényegi része jól megtagadtad.

Írtam már pár példát:

Család támogatás

Polgári osztály megerősítése

Jólét intézkedések sora, 13 havi nyugdíj, béremelés, munkahely teremtés, rezsi csökkentés stb.

Tudom neked erre is lesz valami frappáns válaszod… mutyi meg fideszes propaganda, nem érdekel mert én érzem hogy jobban élek, és nagy a jólét!

2022. febr. 7. 00:18
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, hogy a fidesz is hülyeségek kiabálásával került hatalomra. 😃
2022. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 tobas ***** válasza:
93%

"Írtam már pár példát:"


Ja, mert sör alátét méretű adóbevallás, azt hihetetlenül valósan hangzott egykoron, ugyanúgy nincsen értelme, ahogyan te sem látod.


"Jólét intézkedések sora, 13 havi nyugdíj, béremelés, munkahely teremtés, rezsi csökkentés stb."


Intézkedések és program az két különböző dolog, mondjuk annyira nem lehet rossz a baloldal és jobbik, ha sorra nyúlják le tőlük az ötleteket. 13. havi nyugdíj, mindennapos testnevelés, bankadó, egészségügyi dolgozók extra juttatása, fiatalok SZJA kedvezménye, határkerítés.

2022. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 tobas ***** válasza:
93%

*ahogyan te sem látod a Egészséges Magyarország értelmét.


Amúgy én is normális programot kértem, nem ilyen egy-egy többnyire adhoc intézkedést.


Ha van program van egy fajta jövőkép. A fidesznél azért nincsen program, mert nincsen jövőkép, ők a mának élnek és mindig arra fordulnak, ahol találhatnak pár szavazatot. Az elvek nélküliek pártja lett.


Ha nem így látod akkor meg tudod válaszolni, hogy milyen hosszútávú hatása van a mostani járulékcsökkentésnek és nyugdíjemelésnek? Hatósági áraknak?

2022. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
94%

"Ja, mert sör alátét méretű adóbevallás, azt hihetetlenül valósan hangzott egykoron, ugyanúgy nincsen értelme, ahogyan te sem látod."


Most miért?

Az enyémet, ha feltekerem, akkor ráfér 😁

2022. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 tobas ***** válasza:
94%

"Az enyémet, ha feltekerem, akkor ráfér 😁"


Én kérek elnézést, így nem próbáltam, de akkor meg megint valótlan programpont, hiszen Gyurcsány alatt is ráfért.

2022. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy a magyar baloldal ma olyan mint az egyszeri ember aki sétál egy csodás parkban de van nála egy zacskó szar. Aztán amikor már semmi mást nem tud kitalálni akkor jó nagyot szippant a zacskóból és panaszkodik hogy büdös van!!!!!!
2022. febr. 7. 10:26
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

"Én kérek elnézést, így nem próbáltam, de akkor meg megint valótlan programpont, hiszen Gyurcsány alatt is ráfért."


Ez így igaz. Iróniának szántam, nem velem beszélgettél eddig, csak a 26. komment az enyém. 🙂

2022. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, megint egy őrült kérdező...


#8

"Ezek mind megvalósultak de sorolhatnám sokáig."

Nem valósultak meg, és nem is 4 év alatt, ahogy amúgy ígérték, de akkor sorban.


"1 millió munkahely teremtés"

Ez máig nem valósult meg.

2010-ben 3.75 millió volt a foglalkoztatottak száma.

A legmagasabb érték 2019-ben volt, amikor 4.5 millió ember volt foglalkoztatott.

Ez sehol nem 1 millió.


"Vagy csak apróság de pl.: “sör alátét méretű adóbevallás” azaz ne keljen ezzel senkinek szarakodni évről évre."

Ez amúgy tényleg jó elképzelés volt, de még ma sem igaz.

Még mindig több oldalas az adóbevallás.


"Vagy családtámogatási rendszer létrehozása"

Ez megvalósult, csak szarul, illetve már korábban is volt családtámogatás, szóval a fidesz olyat ígért, ami létezett, csak átdolgozta.


"Vagy a középosztály megerősítése"

Tekintve, hogy mo.-on gyakorlatilag nem létezik középosztály, így nem, ez se történt meg.


#14

"Cigány nem cigány közt legfontosabb eltérés hogy dolgozik és eltartja magát és családját vagy csak teher."

Egyrészt, nem, mivel a magyarok közt is van egy erősen nem dolgozó réteg.


"Na most mióta szinte minden kedvezmény jövedelem alapú rájöttek még Borsodban is hogy dolgozni kell mert csak az éri meg."

Másrészt, ez sem igaz, mivel nem dolgoznak többen a cigányok körében, mint korábban.


"ha anya apa dolgozik a gyerek is fog azaz szépen eltűnik a probléma"

Ez egyébként nem csak mo-ra, de az egész világra sem igaz.

Ha anya-apa nem becsüli a tudást és nem teszik, ezt tudjuk, így a gyerek sem fogja, viszont a gyerek azt látja, hogy a szalag mellett mindig lehet állni, viszont ez sem igaz.

Az automatizáció miatt nagyon sok ember veszti majd el a munkáját, így a gyerek nem fog tudni szalag mellett állni.


Egyébként jelenleg olyan problémák vannak ezzel a réteggel az oktatásügy miatt, hogy nem tudják merre van a jobb és bal. Alapvető utasításokat, biztonsági előírásokat nem értenek meg, mivel az ország negyede funkcionális analfabéta.


#20

"Szabad Magyarország így kezdődik.

Miért most nem az?"

Nem az. Hogy lenne az, amikor kritikát fogalmazol meg a kormánnyal szemben és egyből elhordanak minden szarnak?

Hadházy már volt szomszéd gyilkos is, amiről bíróság mondta ki, hogy hazugság.

Ha ilyen dolgok történnek rendszer szinten, akkor nem beszélhetünk szabad Mo.-ról.


"Egészséges Magyarország ez a második. Ez meg a legyen fizetős az egészségügy duma előszele"

Nem, ez annyit jelent, hogy megkapd a megfelelő szolgáltatásokat.


#22

"Írtam már pár példát:"

Igen, írtál pár ostobaságot, de ettől még nem lesz igaz.

A családtámogatások 50%-át a felső 10% vette fel. Ez sehol nem a rászoruló családokon segít.


"Jólét intézkedések sora, 13 havi nyugdíj, béremelés"

Amivel még mindig elvannak maradva, mivel 14. havit ígértek.

Ráadásul hitelből osztogatnak, ami a gazdaságnak még rossz is.


"rezsi csökkentés "

Aminek az lett a következménye, hogy az elmúlt 10 évben szétrohadt a csatornahálózat, mivel az infrastruktúra fejlesztésre szánt pénzeket engedték el.

Zseniális húzás volt a fidesz nevű fasiszta gittegylet részéről.

2022. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!