Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jakab Péter és Fekete-Győr...

Jakab Péter és Fekete-Győr szavazók! Kire fogtok szavazni az előválasztás második fordulójában?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 13:18
A kérdező szavazást indított:
Dobrev Klára
Márki-Zay Péter
Karácsony Gergely
Inkább nem szavazok
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
El ne higye mqr senki h jobbikos Dobrebre szavaz... Momentumosok is inkabb karacsonyra
2021. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

#1


És mi van azzal, aki nem jobbikos, de Jakab Pétert látta volna az egész vircsaft élén a legszivesebben?

Mint pl. én.

2021. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

DK-ra.

Nem voltam kifejezetten Jobbikos,Jakab Péter miatt szavaztam a pártra csak.

Eszem ágában sincs a másik két jelöltre szavazni,akiknek kb keresnivalójuk sem lenne ott.

Dobrev Klára és Jakab Péter volt az egyetlen,akik a legkorrektebben kezelték a győzelmet és ugye a vereséget,ez pedig sokat elárul arról is vezetőnek milyenek lennének.

Dobrevnek kell nyerni innentől,egyértelmű.

2021. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem aki nem veszi észre hogy dobrevvel az ellenzék bebukik az vagy nem akarja észrevenni, vagy szimplán nem érdekli.
2021. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, aki le akarja váltani a fideszt, az arra szavaz, aki nem lép vissza MZP és Karácsony közül, mivel Dobrevvel eléggé kockázatos a fidesz ellen indulni.

Így MZP vagy Karácsony.

2021. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon furcsa, hogy finoman fejezzem ki magam, hogy Jakab-Jobbik beállt DK mögé.
2021. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6


Az lenne furcsa, hogy ha kötöttek egy választási megállapodást, és azt csak akkor tartanák érvényesnek, ha az ő miniszterelnök jelöltjük győzött volna.


Jakab volt olyan tökös, hogy a fidesz leváltása érdekében megállapodjon a többi ellenzéki párttal, és egyelőre úgy tűnik van annyira korrekt és szavatartó, hogy tarja magát a megállapodáshoz akkor is, ha az egyelőre nem neki kedvez.

Érdemes rajta elgondolkozni, hogy 3 egyéni képviselői hely többlet a DK neve mellett az nem akkora előny. Teljesen nyilvánvaló, hogy az összes egyéni körzetet nem nyerheti meg az összefogás. Ha hárommal több DK-s jelöltet nem választanak meg mint jobbikost, máris egálban vannak.

2021. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7

Ő a dk-jobbik külön megállapodásra gondol, amiből a többi párt kimaradt.

2021. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8


Én nem tudok ilyenről, de attól még lehet.

Ahogy az is lehet, hogy a fidesz megállapodott Toroczkaiékkal, hogy azok biztosítsák a többséget, ha másként nem megy.

2021. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Elég látványos volt, ahogy a dk-jobbik egymás javára lépkedtek vissza nem egy helyen.

A jobbik megkapta vidéket, cserébe a nagyobb városokban nem kampányoltak, míg a dk megkapta a nagyobb városokat.


Ez kb. nyílt titok, még MZP is mondta, hogy jobbikos ismerőseitől is hallotta már ezt.

2021. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!