Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek rohannak majd az...

A fideszesek rohannak majd az előválasztás második fordulójába Dobrev Klárára szavazni?

Figyelt kérdés

Elég egyértelmű, hogy a Fidesz vele járna a legjobban, ellene tudná beindítani a propagandagépezetét és elég sok bizonytalant taszítana.

Szerintem simán megérné nekik mozgósítani és pár emberüket elküldeni, hogy átbillentsék a választást az ő javára, később nagyon jól járnának.



2021. szept. 29. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Miazhogy!
2021. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Lehet lesz egy réteg, aki igen, bár ezt ma már írtam egy kérdés alá: 2019-ben is fordítva sült el az a fegyver, amikor Karácsonyra szavaztak. Szerintem most is így lenne. :) sokakkal ellentétben én hiszem, hogy Klárával is, és Péterrel is győzni fog az ellenzék 22-ben
2021. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Biztosan lesz ilyen, másnak is eszébe jutott már az ötlet, de nem hiszem, hogy tömeges lesz a jelenség.
2021. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Remélem!

Ez mekkora lesz már, hogy a Fideszesek megszavazzák Dobrevet, ő meg laposra fogja verni Vityót :D:D:D

De várom már :DDD

2021. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező

Ha képesek a fideszesek megváltoztatni az ellenzéki előválasztás eredményét, akkor mégis milyen kevés ellenzéki megy el szavazni erre az ellenzéki előválasztásra? Akkor mire fel hiszitek a győzelmet?

El kéne már dönteni, hogy ti vagytok a többség és nem a fideszesek, vagy mégis a fideszesek vannak többen!

Mert ha ti vagytok tényleg a többség akkor még ha akarna sem tudna annyi fideszes elmenni szavazni közétek, hogy az befolyásolja az eredményt. Ha viszont könnyedén meg lehet változtatni néhány fideszes trollkodásával - akkor nem lehettek ti többségben.

2021. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Még többen megyünk, mint az első körben.

Amúgy a négyes válaszolókhoz hasonlók azt hiszik, hogy olyan nagyokosak. Hát nem vagytok azok, ugyanis ha Dobrev nyer, a többi is nyert volna, akkor meg tök mindegy, de legalább Gyurcsány "csak" a felesége háta mögé bújik nem egy huszodrangú csicskát tol maga elé. Az eredmény ugyanaz, de akkor tessék nyíltan játszani.

2021. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok fideszes, de Dobrev Klárától sugárban hányok.
2021. szept. 29. 22:15
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Én Fideszesként annyit tudok mondani, eszem ágában sincs egyetlen ellenzéki miniszterelnök jelöltre sem szavazni!

Egyétek meg, amit főztetek. Ugyanis mi leírtuk itt sokszor, hogy Gyurcsány!!! Vigyázat, Gyurcsány!! Erre nyer a felesége!! Köszönöm, nálatok nagy a baj.

Tudjátok, ha sz@r a szakács, hiába a jó alapanyag, az étel is sz@r lesz... kiválasztott lett a legrosszabb szakács.

Ezt ne kenjétek ránk, ennyit tudtok. Ennyire nem jó tanácsadó a gyűlölet!

2021. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#8 GyF a DK frakcióvezetője, és a '22-es kormányhoz nincs és nem is lesz köze, mellesleg nyilatkozta zshowtime-on, nincs is ilyen ambíciója.
2021. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

9# ja Karigeri is másfél éve lenyilatkozta, hogy ő nem indul miniszterelnök jelöltként...

Amúgy az ellenzéki kommentek mindennél jobban mutatják, hogy mi a helyzet...de hidd ezt!!

2021. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!