Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ehhez mit szólnak az LMBTQ...

Ehhez mit szólnak az LMBTQ arcok? Ez is csak külföldi szélsőséges eset?

Figyelt kérdés

[link]


Ja nem, hiszen ez itt történt most Magyarországon, a Liszt Ferenc téren.

Hogy lehet ez? Eddig azt mondták, hogy csak külföldön van ilyen.


(bocs, nem tudtam hitelesobjektív 444 cikket linkelni, ők ugyanis az ilyet nem hozzák le)



2021. aug. 26. 03:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A gyerek valószínűleg semmi rosszra nem gondolt, a gyűlöletet később nevelik bele az emberekbe. Ők csak szeretik a színes, feltűnő , csinos dolgokat. Ő csak egy csinos nénit látott, csak te gyűlölközöl.
2021. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

#20 Attól, hogy nem transzinak, hanem "drag queen"-nek nevezzük őket, még elmebetegek. Normális férfi nem riszálja magát női ruhában nyilvánosan. A színházat idekeverni nagyon erős csúsztatás, mert ott eleve nem léphettek fel nők.

A szexuális orientáció tanult dolog. Máskülönben hogyan lehetséges az, hogy vannak olyan egypetéjű ikerpárok, akik közül az egyik b_zi, a másik egészséges?

#21 Igen, a gyerekek szeretik a színes, feltűnő dolgokat (csinos alatt nem ugyanazt értjük, maradjunk ennyiben), már csak ezért is kellene büntetni azt, aki gyerekeknek ilyen hulladékokat mutogat.

2021. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Akkor vedd elő a szülőket akik odavitték, ha ennyire zavar.


Nem mind1 hogy hívjuk őket, mert az egyik a nevük, a másik meg nem. Èn se hívlak gyökérnek, mert engem tanítottak tiszteletre.

Nagyon kevered a szezont a fazonnal, ők teljesen egészséges emberek, akiknek emellett nagyon gyakran van “mindennapibb” munkahelyük.

De ha betegek is lennének, akkor is ugyanolyan tiszteletet érdemelnének, nem szokás senkit elzárni a társadalomból amíg nem ön- vagy közveszélyes. Itt egyik sem áll fent.

A színház pont ugyanez. Ott se lett senkinek baja belőle, itt se lett.


Jaj de nagyon butaságokat vagy képes összehozni. Mind2 gyerek egészséges, ez nem egy betegség , de annyira felesleges ilyen témába belekezdj, amíg nem vagy hajlandó utánaolvasni. De amúgy mondod mint ha pl. Nem lehetne különböző színű szemük, csak mert ikrek.


A gyerek nem sérült , még fotózkodni is odament, feltételezem jól is érezte magát. Ne vívj ekkora harcot a gyerekekért mikor csak a saját érdekeidet nézed és nem az övékét. Ha neked nem tetszik ne nézd, ne vidd ilyen helyre a gyerekeidet, ilyen egyszerű.


A továbbiakban befejeztem a beszélgetést veled, mert látszólag semmi tájékozottságod nincs a témában, ès nem is áll szándékodban szerezni.

Szèp napot.

2021. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon kevered a szezont a fazonnal, ők teljesen egészséges emberek, akiknek emellett nagyon gyakran van “mindennapibb” munkahelyük."

Akkor valószínűleg én lehetek beteg, mert nekem nincs kedvem tangabugyiban és boával vonaglani emberek között. Ki érti ezt?


"De ha betegek is lennének, akkor is ugyanolyan tiszteletet érdemelnének, nem szokás senkit elzárni a társadalomból amíg nem ön- vagy közveszélyes."

Ki akarja őket elzárni a társadalomból? Mondjuk pszichiáter általi kezelés elkelne nekik, de hogy 0-24 be legyenek zárva a pszichiátriára, arról nálam hozzáértőbb embereknek kellene dönteni (ha engednék nekik).


"Mind2 gyerek egészséges, ez nem egy betegség"

A homoszexualitás betegség. Két alapvető ösztön minden egészséges élőlényben megvan: önfenntartás és fajfenntartás. A homárokban az egyik nem működik, tehát betegek.


"A gyerek nem sérült , még fotózkodni is odament, feltételezem jól is érezte magát."

Azonnal el kellene venni a gyereket attól a szülőtől, amelyik ezt hagyja.


"Ne vívj ekkora harcot a gyerekekért mikor csak a saját érdekeidet nézed és nem az övékét."

Én nem a saját érdekeimet nézem, neked viszont láthatóan érdeked fűződik ahhoz, hogy minél több gyerekből legyen b_zi felnőtt.

2021. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!