Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzékiek, mit gondoltok...

Ellenzékiek, mit gondoltok arról, hogy az ellenzék a Fidesszel együtt igennel szavazott egy kínai megfigyelőállamhoz méltó törvényre?

Figyelt kérdés

[link]

Én egyre többet csalódom bennük, nem ezt vártam, nem egy másik diktatúrára akarom leváltani a diktatúrát.


2021. júl. 17. 18:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10. Az ellenzéket én egyben látom, nekem pártszimpátiám nincs egyik sem érdekel párt szinten, csak annyit akarok, hogy leváltsák a Fideszt és normális jogállamban éljünk.
2021. júl. 17. 19:47
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz mint a fegyvertartási törvények. Pártállástól függetlenül be van szarva az összes politikus hogy ha egyszer túlfeszítik a húrt akkor komoly pofánvágás jön. Ezért korlátozzák egyre jobban a szabad demokratikus európa polgárait.
2021. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Főleg így a Pegasus botrány fényében még érdekesebb lett ez.
2021. júl. 22. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!