Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzékiek, mit gondoltok...

Ellenzékiek, mit gondoltok arról, hogy az ellenzék a Fidesszel együtt igennel szavazott egy kínai megfigyelőállamhoz méltó törvényre?

Figyelt kérdés

[link]

Én egyre többet csalódom bennük, nem ezt vártam, nem egy másik diktatúrára akarom leváltani a diktatúrát.


2021. júl. 17. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A cikkben az EU-ról van szó.
2021. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de ez miért annyira rossz? Ha nem olyanról beszélsz online, ami ellenkezik a törvénnyel akkor aligha lehet gond.


Azért már csak itteni néhány kérdés kapcsán is bevezetném ezt a megfigyelést..

2021. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Hát, kezd igaza lenni azoknak, akik lekommunistázzák az EU-t.
2021. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az a véleményem hogy amíg létezik az Onion, hisztizhetnek ahogy akarnak. Tudom, hogy atombiztos.
2021. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez jó hasonlat, mert valóban kezdünk befordulni egy olyan kommunizmusba EU és világszinten amiről elvárás, hogy higgyük, hogy ez színtiszta demokrácia de amúgy is a mi érdekünk és a javunkat szolgálja. De azt gondoltam, hogy az ellenzék egy ilyen automatizált megfigyelésről kizárólag nemmel szavazna a Fidesszel ellentétben.
2021. júl. 17. 19:26
 6/13 A kérdező kommentje:
4. Épp mondja a cikk is, hogy itt is lóg kifelé a lóláb. A bűnözők ezután sem fognak lebukni mert megvannak a platformok az ártatlanok viszont ezzel az ürüggyel a kínaikhoz hasonlóan lesznek megfigyelve non-stop.
2021. júl. 17. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
A NER határa az ellenzéken belül van. A Fidesz és az ellenzéki pártok nincsenek messze egymástól, ha az embereket kell megfigyelni, közösen kell korrumpálni, akkor abban benne vannak.
2021. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok:


Minden hozzáértő nagykutya célja a globális megfigyelhetőség kifejlesztése, kiterjesztése. Ennek egyetlen akadálya van, ez pedig az Onion hálózat. Szeretnének nem tudomást venni róla, bagatellizálják, de ez nagyon nagyot fog visszaütni. Addig örüljenek, amíg közismertté nem válik!


Az Onion hálózat úgy van megkonstruálva, hogy fizikailag képtelenség nyomon követni, vagy a forgalmat dekódolni. Én magam is napi szinten használom, és ilyen intézkedések bevezetése a figyelem középpontjába is helyezheti! És akkor cseszhetik!


[link]

2021. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7. Ezt mondogatják igen de mostanában kezdem el is hinni, hogy ezeknek tényleg egy a gazdája.
2021. júl. 17. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Ki az a "bennük", akikben csalódott a kérdező ?
2021. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!