Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzéki szavazópolgárok, ti...

Ellenzéki szavazópolgárok, ti mindenképpen az összefogásra fogtok szavazni, vagy ez azért függ attól, hogy konkrétan ki lesz a jelölt?

Figyelt kérdés
Azt értem, ha valaki ellenzéki. De mindegy, hogy azon belül ki a miniszterelnök jelölt illetve mi a lista? Tényleg nincs szerintetek az ellenzéki oldalon olyan, aki rosszabb, mint a kormány?

2021. máj. 7. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
nincs rosszabb Mint Orbán viktor
2021. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

Gyurcsány és Jakab sokkal rosszabbak Orbánnál.

Dobrev = Gyurcsány.

Fegyőr és Karácsony rossz vicc.

MZP lenne az egyedüli értelmes jelölt, de pont ezért nem fogják hagyni szóhoz jutni.

2021. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
#2 Fideszes vagy
2021. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sokan úgy érzik,hogy az ellenségem ellensége á barátom.

Állítólag bukásra keszül Viktor, kipiheni magát, úgyis ki van vereztetve a gazdaság, nem tudna az összefogás semmi értelmeset csinálni, utána következő választáson meg felbukkan mint a nagy megmentő...

Vlagyimir haverja is ezt csinálta, maga köré szervezett mindent, aztán volt a fejetlenség, most pedig ujra ő hozzá vezét minden..🙂

2021. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha Dobrev lesz akkor inkább az MKKP-re szavazok.
2021. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nincs rosszabb, mint ha hagyjuk a jelenlegi kormányt tovább haladni az általa kijelölt már-már diktatúrába vezető úton.

Nem jó érzéssel, de akkor is oda tenném az X-et, ha Dobrev lenne a miniszterelnök(nő) jelölt.

Ami azt illeti egy sokpárti koalícióban, ahol egyik párt se nagyságrendileg nagyobb a többinél a valóságban nem számít sokat a miniszterelnök személye, inkább csak jelképes. Mivel minden egyes törvény átviteléhez az egész koalíció egyetértése kell, különben:

1, nem lehetséges megszavaztatni

2, ha fidesz átszavazással mégis megy, akkor jó eséllyel borul a koalíció

2021. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp az összefogásra szavazok.Akárki lehet miniszterelnök felőlem,tényleg bárki.
2021. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

#6-os ebben igazad van, más országokban a gyakorlat is ezt mutatja, hogy ez így működik, úgyhogy ez erősebb annál, mint hogy "szerintem..."

ugyanakkor az is látszik, hogy emiatt egyhelyben toporgás van, akár egy teljes cikluson keresztül is, örökös veszekedés, újabb szétmorzsolódás stb.

Ami nem több egy szerintem-nél, az az első mondatban megfogalmazott gondolatod. Szerintem meg ennél nincs rosszabb, ha egy ilyen koalíciós kormány alakul. Előbb-utóbb kapunk erre választ, melyikünk látta jól ezt a dolgot, úgyhogy ez tisztázódni fog.

2021. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Aki nem akar egy putyini elnyomó országban élni, az kénytelen az összefogásra szavazni, hogy megálljon a jogállam leépítésének, és a fidesz túlterjeszkedésének a folyamata.
2021. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nagyon elégedetlen vagyok a Fidesz kormányzásával a járványkezeléssel együtt és attól függetlenül is, mindenképpen az ellenzéki összefogásra fogok szavazni.
2021. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!