Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Igazi polgármestert Budapestnek?

Igazi polgármestert Budapestnek?

Figyelt kérdés

Igazi=Tarlós István

Mitől igazi? A III.kerületben utálták, megbukott, most ő az ász?!

Budapest irányítása hatalmas feladat, "kicsit több", mint egy kerületé. Nyilatkozataiban pontosan vázolja a jelenlegi helyzetet, de én csak arra leszek kíváncsi, hogy hányszor fogjuk tőle hallani, hogy: hát itt nagyobb a baj, mint gondoltam, erről nem tudtam.

Amennyiben ő nyer (sajna így lesz), akkor sem ő fog irányítani, hanem OV.


2010. aug. 22. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A III. kerületben megmutatta, miért az igazi; sz*r volt vele a kerület, de mégis megszokásból mindig újraválasztották. Ez talán menne neki főpolgármesterként is, bár igaz, hogy nagyban nehezebb csinálni.
2010. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

"Tarlós a zsidó bevándorlásért demonstrált"

[link]


"Testvéreimnek tekintem a zsidókat" - ismét zsinagógában könyörgött Tarlós a hatalomért

[link]


Egy ilyen kollaboránst választotok meg ti agyhalottak!

Mondjuk ezenmár nem is csodálkozom,Budapest 100 éve mindig is a bűnös város volt...

2010. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Horváth Csabber jobb szerinted?


"Ingyenes békávé"


Hahahaha! :D

2010. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Horváth Csaba 2007.februárjától főpolgármester-helyettesként nem győzött meg annyira, hogy a neve alá ixelnék.
2010. aug. 22. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
bárkit választasz ugyanazt fogja mondani
2010. aug. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, már Tarlós István, Budapest főmenedzsere lett és ha már, Narancsligetben járunk, hát kapjon is valamit Vitézy Dávid: neki megalapították a BKK-t.

Most meg, szabadon jöhetnek és mehetnek az Alstom metrók, amiknél nincs megállás.

2011. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!