Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A “két magyarország” valóban...

A “két magyarország” valóban “leszámol” egymással 2022-ben?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek az alábbi cikről?

[link]



2021. ápr. 9. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Eddig nem szavaztam, de most elmegyek.
Eddig nem szavaztam és most sem megyek el.
14 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
ostoba uszító cikk
2021. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elolvastad egyáltalán? Csak mert 20kor irtam ki a kérdést és 21 kor válaszoltál...
2021. ápr. 9. 08:24
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Milyen leszámolás? Amíg nincs hiteles ellenzéki jelölt (Fegyőr, Karácsony, Jakab nem az, Dobrev végképp), szakértői kormány javaslat (jobb-bal oldalról egyaránt) program (ami nem az, hogy most a mi haverjaink is lopni akarnak, és lmbtq zászlót mindenhova), lista (nem levitézlett szánalmas jelöltekkel), addig ez az egész csak vihar egy pohár vízben.


A Fidesz nem azért nyert eddig sem választást, mert annyira jók voltak, hanem azért, mert az ellenzék teljesen hiteltelen.

2021. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint ha az ellenzék nyer, annyit nyer az ország hogy:

- mást is meg lehet nézni mit tudnak, teljes bizonytalanság nélkül mivel 2/3 nem lesz, ergo a fidesz is tud kormányozni a másik oldalról,

- nem egyoldalú lenne a politika mint most,

- valamint pl a fiatalok adómentesítése is egy Jobbikos ötlet volt, mégis sokan azt hiszik a média miatt hogy ők találták ki, csak a Jobbik 30 évig adta volna nem 25.

2021. ápr. 9. 08:28
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Olvastam korábban tudod nem csak a linkeden keresztül lehet olvasni:) De ez egy undorító uszító cikk.
2021. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A politika alapból uszítás, majd figyeld meg a kampány időszakot.


Egyébként csak kérdeztem nem-e csak belenéztél és válaszoltál egyből :D


Jöhetnek válaszok, kíváncsi vagyok a véleményetekre

2021. ápr. 9. 08:31
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Orbán Viktor az egyetlen Magyarország ő fog győzni!
2021. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom,de ameddig az ellenzék csak azt zudja mantrázni,hogy "O1G" meg "Leváltjuk a fideszt" addig én amár csak azért is a fideszre fogok szavazni.


A fidesznél is lehet rosszabb,na az ellenzék pont hogy rosszabb.

2021. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
#8 te már csak azért is szavazol a fideszre mert komcsi vagy
2021. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9


Ez nem igaz, csak az Orbán elleni gyűlölet a legerősebb kötelék jelenleg az ellenzéknél.


Mint már volt példa a jobbik javaslatára, hiába mondanak valamit, az nem talál a szavazók fülébe csak úgy hogy a “fidesz” ezt meg azt találta ki holott lopott ötlet, mint a válság kezelés is, csak az eu országokat másolja, mert nem soros vagy migráns van, kamu probléma hanem valós, ebből látszik is mennyire nem tudja kezelni és inkább ferdíti az igazságot és elhallgattatja az ápolókat, nem enged kamerákat be a kórtermekbe.

2021. ápr. 9. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!