Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van még itt olyan, aki csalódo...

Van még itt olyan, aki csalódott a baloldalban, az elmúlt 1 év tevékenysége után?

Figyelt kérdés

Egész életemben baloldali voltam röviden. Azért röviden, mert nem vagyok politológus, és csak felszínesen követtem a politikát.

Akkor inogtam meg először, amikor voltak azok a tömeges színészkedések (Kunhalmi nekifutása az ajtónak, földön való fetrengés!!!! stb). Na ott még én is szégyelltem magamat helyettük. De aztán ahogy, mint minden csoda, ami három napig tart, elfelejtődött. Én is elfelejtettem.

De most, 2020-tól, a karanténos lezárásos időszak óta folyamatosan nyomon követek mindent és teljesen kiábrándultam belőlük.

Már nem az a régi csapat, kiállás, hozzáállás, elhivatottság, ami régen rájuk volt jellemző.

Szó szerint, semmit nem tudnak, olyan politikusokat alkalmaznak, ami szégyen az összes ellenzéki pártra nézve, nem tudnak normálisan kommunikálni, kocsmai stílusban megy a gyalázkodás, a köpködés, ordítozás, nem látom a politikájukban a régi eleganciával feltűzdelt kiállást.

Helyette az örökös itt hazudok, ott hazudok, itt terjesztek valótlan információkat, álhíreket, próbálok mindent és mindenkit magunk között tönkretenni, bemocskolni... politikát folytatnak... régen nem ilyenek voltak!

nekem ez nagyon nem tetszik, én nem vagyok ilyen mentalitású ember, sosem voltam az, sem a munkahelyen, sem a családomban, magán privát életemben.


Vége a régi Szdsz, Mszp korszaknak, nincsenek többé, csak valami mocsok banda, akik azt sem tudják, mit csinálnak, kulturálatlanak és ott terjesztenek rólunk hazugságot, ahol csak tudnak. Nem csak hazánkról, hanem rólunk emberekről is! Azért, hogy a kormányt támadhassák, felhasználnak minket, legyünk orvosok, jogászok, tanárok, bárkik!

És, hiába nem értek egyet a jobboldali konzervatív eszmékkel, értékekkel, (pedig van benne jó, elismerem), de muszáj, józan ember, akinek van intelligenciája, meg kell, hogy lássa, mi az a határ, ami után már ne...


2021. febr. 8. 20:09
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
35%
A baloldalban nem, amagyar ellenzékben igen, de azok elég messze vannak a valódi baltól....
2021. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Én folyamatosan csalódok minden oldalban.
2021. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Konkrét példákat is írhattál volna.kunhalmi a fidesznek dolgozik,de ezen kívül igen sok szakember felszólal a fidesz rendelkezései ellen,több területen is.sőt,már brüsszel is felszólít..ez pl nem zavar?

[link]

Felszólítják a kormányt hogy fejezzék be a szabadrablást.

2021. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs
2021. febr. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csalódtam bennük.

Hozták az évek óta megszokott,alacsony,saját szintjüket.

Ennyit tudnak azt annyi.

2021. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!