Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek reális lehet egy...

Szerintetek reális lehet egy ilyen eredmény?

Figyelt kérdés

Fidesz mandátum: 102

Összefogás: 95

MKKP:1

MHM:1


Én úgy látom, hogy szorosabb lesz, de az összefogás nem fog nyerni, mert alapvetően Budapesten erős, egy pár megyeszékhelytől eltekintve.

A legtöbb vidéki egyéni körzetben szerintem alulmaradnak. Meg nagyon manipuláltak a választási körzethatárok is. Plusz azt gondolom, hogy a Mi hazánk és/vagy a Kutyapárt parlamentbe jut, mert sokan egyik nagy tömörülésre sem akarnak majd szavazni. Ezért vagy az egyik, de az is lehet, hogy mindkettő parlamentbe jut.



2021. jan. 24. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem,erre kevés esély van.a fidesz oltári nagyot fog bukni.a közhangulat erősen kormányellenes,és a vírus(ill víruskezelés) miatt tovább fog romlani.
2021. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a kutyapárt többet kap majd valamivel mert ugye lényegében a bizonytalanok pártja lett. Aki az ellenzékre nem szavazna mert Gyurcsány de a fideszt is utálják.
2021. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.A közvéleménykutatások nem azt mutatják, hogy az ellenzék elsöprő fölényben lenne és csak a listás szavazatokra van kifuttatva... Az egyénikről egy szó sem esik benne.
2021. jan. 24. 21:12
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
#1: [link]
2021. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

"legtöbb vidéki egyéni körzetben szerintem alulmaradnak"


A győztes mindent visz elv miatt a listába akkor többet hoz el a Fidesz, ezért nem lehet a fentebbi eredmény.

2021. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. És szerinted mi lehet egy, reális eredmény?
2021. jan. 24. 21:20
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

MKKP és MHM eléggé erős, hogy elérje a 5% minimumot.


Amúgy lehet reális csak a leírás nem stimmel.

2021. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm. Én eléggé esélytelennek tartom az ellenzéket a győzelemre. Szerintem az egész pálya a fidesznek lejt. De ki tudja.
2021. jan. 24. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

"Én eléggé esélytelennek tartom az ellenzéket a győzelemre. Szerintem az egész pálya a fidesznek lejt."


Azért sok a billegő megye, ahol majd eldől a választás. MHM pont a Fidesztől vehet majd el inkább szavazatokat, majd kiderül, azért ezt mondták az önkormányzati választásokon is, aztán sorba kerültek kisebbségbe.

2021. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Én nem látom az ellenzéket vidéken kampányolni. Ez nem biztos, hogy elég lesz. Bár én Kutyapárt szavazó vagyok, úgyhogy nekem tök mindegy 😂
2021. jan. 24. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!