Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 10-es skálán mennyire utálod...

10-es skálán mennyire utálod Gyurcsányt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 10:59
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
37%

"Egy Nagyon Hülye válasza:


MSZP, Fidesz, LMP, MDF és hasonló zsidó politikusok, akik tönkrebaszták az országot: 999999

Jobbik:0(Hajrá Jobbik, Sok Sikert)"


Nomen est omen. Találó a neved.

2010. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
47%
Én nem Gyurcsányról tettem volna fel a kérdést, hanem másvalakiről.
2010. aug. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
52%

Közel sem annyira, mint a diktatúrát építő Orbán (Orsós) Viktort!

Az összes politikust elhajtanék minimálbérért kapálni!

Tanulják meg mi az a munka!

2010. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:
44%

Igaza van az elöltem írónak tugyák csak meg hogy mijen 60000-70000 ft bol megélni és utána döncsenek hogy kiröl kel még bört lehuzni mert mindig a kisember szivja lásd 1 kulcsos ado vagy a vizitdij mert a fizikai munkás minimálbért keres és elöreláthatolag sokal hamarabb lesz beteg

az őszes politikus 10 mert minket szívatnak

2010. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
46%

Nem utálom Gyurcsányt. Egyiket sem. Azt igen, amit csinálnak. Szóval 1.


Egyébként meg nekem van olyan kérdésem a mostani kormánnyal kapcsolatban, hogy miért jó a nincstelen embereknek az egykulcsos adó? A gazdagoknak jó, mert kevesebbet kell adózniuk. Azt tudom.


Ja, a másik: a fideszes polgármesterjelöltünknek nincs programja. Nem véletlen. Elég annyit mondania, hogy fideszes, és mert a kormány is az, ennyi elég indok. "Egy kutyát is megválasztanának." Furcsa módon 2006-ban nem volt elég az a reklám, hogy kormánypárti a jelölt. Akkor nem érdekelt senkit...

Az öszödi beszéd meg természetesen maga volt az ördög színvallása, még azzal is, hogy Gyurcsány azt mondta, hogy már rosszul volt attól, hogy hazudnia kellett, és most vagy helyrerakják az országot, vagy megcsinálják nélküle. Erre persze mindenki rász*rt, mert az, hogy egy ember rendet akar rakni, semmit sem számít. A lényeg, hogy legyen hangos, lázadó, magyar és keresztény. Ha ez vagy, akkor biztos jó ember vagy. Még akkor is, ha nem.

2010. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
50%
100
2010. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
46%

már a kérdés is jellemző erre a népre.


nincs skála . ha van , akkor ugyanott tartunk .

Gyurcsány jó politikus volt /van , nem hiába orbán is tartott tőle lásd: fentebb a filmet a róla nyilatkozó orbánt../ egymaga nem tudta volna az országot tönkretenni . Szerintem mindegyik elgondolása jó volt , csak hát a kivitelezés ... / eü reform , kormányzati negyed stb ../ és hát az mszp lopós sleppje . Gyurcsány úgy kezelte , úgy akarta megvalósítani a törekvéseit , mintha a vállalkozása lenne , de az ország nem egy kft .

A közgázon tartott előadása nagyon jól bemutatta az ország gazdsági helyzetét a nagy elosztó rendszerek felosztását és az alapvető problémáját ,és a valamennyi szegmensét . Jó előadó . és abszolutte nem fütyülte ki senki ott , sem öszödért sem semmiért . Sem előtte sem utána nem volt olyan politikus min,elnök aki ennyire értené a gazdaságot . Rossz pártban , rossz időben lett min.elnök . Tökéletesen igaza volt az öszödiben : mindenki mindenben éjjel nappal hazudott, hazudtak, hazudnak - ők is . Ez sztem nem kimondottan őrá , hanem többek között a pártjára is vonatkozott.

Orbán annyit ért a gazdasághoz mint egy indonéz gyöngyhalász . Jobbik nem megoldás , mert szintén dettó . Zagyva dolgokat adnak elő , fogalma sincs senkinek közgázilag meg főleg , hogy mi történne ha hatalomra kerülnének . Mind a két párt /fidesz -jobbik/ kirakat pártok , kirakat politikusokkal , míg az mszp ről tudjuk hogy egyszerűen rossz / rosszak . Mit érek azzal, ha egyszerűen beírok egy számot a skáládon ?

2010. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
55%

1: Nem ö van kormányon./folyamatosan ezzel védekeztek Orbán talpnyalói/

2: Lehet, /sőt biztos,/ hogy néhány év mulva érdemes lesz ujra feltenni a kérdést

2010. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán ,nem utálom ,de tudom ,hogy néhányan engem fogtok mert leírom az igazságot,pontosan ő volt az az ember,aki sokat tehetett volna országunkért,felemelkedéséért ,mert értette azt amit csinált,vállalkozásai volt mielőtt Miniszter elnök lett, sok embernek munkát adott ,tehát nem élősködött rajtunk ,mint az Orbán ,először a képviselőket át kellene rostálni,hogy hozzáértő emberek vegyék fel a fizetésüket ,ez a baj ebben az országban ,hogy mindenütt hozzá nem értő emberek ülnek mi köze van egy ügyvédnek a mezőgazdasághoz ,? vagy egy történésznek ,?vagy lehetne sorolni,apáink ,nagyapáink értettek a földhöz ,tudták mikor kell vetni, aratni ,és meg is volt az eredménye könyv nélkül ,addig még ilyen hatalom éhes emberek ülnek a trónon május 40 ben lesz rend , üdv
2010. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
35%

Vajon miért kritizál mindenki?

te mint kérdező mit tettél már életedben hogy ebben az országban bármi is másként legyen?

2010. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!