Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit tett érted a fidesz,...

Mit tett érted a fidesz, miért vagy hálás neki?

Figyelt kérdés

Fidesz közösségi oldalakon rengeteg ember írja le háláját a fidesznek. Én többször megkérdeztem, hogy miért hálásak, de rendszerint törölték a kommentem, mára már ki is tiltottak több ilyen fórumról. Itt remélem kaphatok erre választ.


Engem tényleg érdekel, hogy egy átlagember miért hálás a fidesznek, mit tett érte stb.


Trollok legyenek szívesek kíméljék meg a kérdést, köszönöm!



2020. júl. 11. 12:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10-es!

Látom, nem te vagy a szövegértők királya, ezért felhívnám a figyelmed arra, hogy az első mondatom arról szól.


A többiért is lehetünk hálásak, ha eléggé agymosottak vagyunk.

2020. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

#10 leírta hogy miért hálás nekik a krumpliért, ami számít!


Aztán leírta, hogy mi nem számít, az igaz nemzethyeknek!

2020. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A volt győri polgármester videójáèrt, példamutató nemzethy fideszes keresztény emberke volt.


Lebutitott oktatási rendszerèrr, magas áfáért, csiki sör, kisvasút megépítése, egészségügy elhanyagolásáèrt, környezetszennyezésèrt, valamint a lengyel-magyar barátság mèrgezéséért.

2020. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kellett a nyelvvizsgával foglalkoznom tavasszal, hogy diplomámat megkapjam. Persze pótolni kell ezt ettől függetlenül, de számomra tök jófejség tőlük. Hiszen több időt tudtam a szakdolgozat-készítésbe fektetni. :)
2020. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hahoj válasza:
Semmit nem tett értem, vagy értünk! Nem is vagyok hálás érte!
2020. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
53%
Rendkívül " hálás" vagyok érte, hogy az anyukámnak 42 év bejelentett munkaviszony után van 100.000Ft nyugdíja és kénytelen tovább dolgozni. Az orvosláshoz nem értő orvosok ért és a " nagyszerű egészségügyi ellátásért" is nagyon hálás vagyok. A normálisakat már sikerült elkergetni. + A két diplomával is kilátástalan jövőért is hálás köszönet nekik, lényeg, hogy az ő zsebük telelegyen, ott lopnak ahol csak tudnak. Azt a norvég tömeggyilkos pasast kellene ezekkel pár órára összezárni és persze adni neki egy géppuskát meg jó sok töltényt. Jövőre végzek az egyetemen, remélem itt tudom hagyni örökre ezt az országot.
2020. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most hogy kiadtad magadból, jobb? :D
2020. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!