Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit tett érted a fidesz,...

Mit tett érted a fidesz, miért vagy hálás neki?

Figyelt kérdés

Fidesz közösségi oldalakon rengeteg ember írja le háláját a fidesznek. Én többször megkérdeztem, hogy miért hálásak, de rendszerint törölték a kommentem, mára már ki is tiltottak több ilyen fórumról. Itt remélem kaphatok erre választ.


Engem tényleg érdekel, hogy egy átlagember miért hálás a fidesznek, mit tett érte stb.


Trollok legyenek szívesek kíméljék meg a kérdést, köszönöm!



2020. júl. 11. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Erősödött az euró a Ft-hoz képest, 23e-et kerestem rajta, "köszönöm" Fidesz, másrészről kedvem szerint inkább buknék a Ft erősödésén 46e-et, de ehhez azt kéne megköszönni, hogy lemondanak!
2020. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
A szakmámban a versenyképes fiatalok 90% -át külföldre kergették, így most nekem is lehet munkám.
2020. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Azért vagyok hálás, mert... még gondolkozom ezen.
2020. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Ingyenes a net a könyvtárban. Kb. 5GB/nap szedtem le pendrivera a youtube-s videokat. Nem tudom.mennyire van köze ehhez a fidesznek. Akkor a telenor 100 Gigat adott kétsze ingyenes a korona vegyifegyver miatt, és utána kétszer ezer forintért 100 gigát, úgy tudom a Telenor fideszes. Ezentúl nem tudok róluk jót mondani, talán az hogy csökken a net áfája, de ez egyáltalán érezhető, 5gigabájt 2200 forint/hét. Vagy 100 gigabyte 9500, de ehhez hűségidőt kérnek, amúgy se érné.mef. úgyan ez a telecomnàl hüsegido nélküli az is tizeres.nagysagu s korlàtlannak írja, de hazudik,. mert az csak 20 Gigabyte.
2020. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. Én baloldali vagyok, de el tudom fogadni mások véleményét. Ha egy Fidesz szimpatizánsnak van kedve beszélgetni, és elmondani miért támogatja a kormányt, akkor írjon nyugodtan, nyitott vagyok.
2020. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
javítás: de ez egyáltalán NEM érezhető, 5gigabájt 2200 forint/hét
2020. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Értem nem tett semmit, ezért nincs is okom hálásnak lennem neki. Ok nélkül pedig nem vagyok hálás.
2020. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Szintén hálás vagyok a Forint gyengüléséért és mert... most így hirtelen más nem jut eszembe, de majd visszatérek ha eszembe jut valami. Egy kicsit talán Kósa Lajosért is. Ekkora hülyét ritkán lát szerepelni az ember. Régen a Budapest TV-ben voltak ilyen értelmi szintű emberek, azokon is jót lehetett szórakozni, Kósa talán még túl is tesz rajtuk a huszik-tuszikozással, kupakolással meg a többi nyilatkozatával amik keringenek a neten.
2020. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

A krumpli íze még mindig a számban van!


Ja, hogy orvos és ápoló hiány, tanár hiány, tanárverések, kórházi fertőzés, öregezés, picike fizu, óriási infláció, soha nem látott pénzromlás, röhejes lakásárak, lepusztult falvak, nulla közbiztonság, politikus bűnözés, korrupció, esélytelen jövő, .........?

Kit érdekel!

2020. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
9: nem az volt a kérdés, hogy miért haragszol a fideszre, hanem hogy miért vagy hálás nekik.
2020. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!