Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan alakíthatok pártot?

Hogyan alakíthatok pártot?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz hogy pártot tudjak alakítani mint pl .: LMP,Jobbik stb...
2010. júl. 30. 22:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg erre van szükség lehet azért mondod mert olyan környéken élsz ahol nincs cigánybűnözés meg stb... én naponta szembesülök ezzel ....
2010. júl. 31. 01:38
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha ilyen elkötelezett vagy,akkor neked nem a pártoskodás való.Vannak ilyen szervezetek,csak meg kell őket keresni és belépni.Látod a jobbik is mit tud csinálni? Semmit,mert nem nyerte meg a választást.Csak akkor lenne értelme ha meg tudnád nyerni elsőre a választást (ami szinte lehetetlen).Igazából a cigánybűnözést két-három hónap alatt meg lehetne oldani, ahogy Vona mondta csak politikai akarat kell hozzá.De látod,ez a zsidó Fidesz is direkt hozzá sem nyúl a cigánybűnözőhöz, hogy háború legyen belőle.Aki pedig meg akarná oldani azt nem engedik oda.


Szóval azt akarom mondani hogy a pártoskodásnak semmi értelme, ugyanis az a zsidók játszótere.Az ő szabályaik érvényesülnek,ők irányítanak.

2010. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Én meg egy új baloldali pártot akarok alapítani.:D

Arra viszont lenne igény.:D

2010. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

"Olyan mint a jobbik csak nem a múlton jajong?" xDXD Ember ismered te egyáltalán a jobbikot? Nem téveszted össze véletlenül egy Kárpátia nevű együttessel? Olvastad már a programjukat vagy csak a tv2 meg az rtl összeállításait nézegetted velük kapcsolatban? Olvasd el a programjukat egy szál Trianonos sírás-rívást nem fogsz látni... hidd el testvér ők a jelenben gondolkodnak és a jövőre terveznek, a múltat pedig csak tapasztalatként és iránymutatásként értékelik...mármint a legtöbbjük...persze minden pártban vannak nem oda illő személyek. Egy javaslat: Lépj be a Jobbikba és ott segíts. Lépj a nem oda illők helyére.


Más: Saját párthoz meg bejelentett központ kell(a saját házad) és normális név meg pártszabályzat, meg nem tudom hány tag meg pénz. Jah és egy még nem foglalt név...az a vicces, hogy annyi párt van már bejegyezve, hogy a névválasztás a nehezebbik része.

2010. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!