Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi arról a véleményed, hogy...

Mi arról a véleményed, hogy az ÁSZF felfüggesztette költségvetési folyósítását a DK felé?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 21. 13:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint a költségvetési támogatás folyósítását - javítom magam
2020. máj. 21. 13:32
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
A törvény mindenkire vonatkozik.
2020. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 LazyJones ***** válasza:
0%
Sajnos várható volt, attól, hogy vírus van, a résztvevők nem változnak, ahogy a módszereik sem.
2020. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként a DK eleve rossz helyen tartotta a könyvelését, mert az előírások szerint azt a DK hivatalos székházában kellett volna tárolniuk. Tehát a tűz nem lehet kifogás, mivel eleve szabálytalanul volt tárolva abban az irodában, ami leégett.
2020. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cummi :)
2020. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Rendszervaltaskor is gyujtogattak ezek a komcsik, akkor is igy tuntek el a dokumentumot ... kitalalhattak volna valami uj modszert.
2020. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Sosem volt jellemző a pártok gazdálkodásának átláthatósága. Mindenek párt kevesli a kampányra kapott pénzt. Ezt úgy "pótólja" ahogy tudja. Ez mindenik pártra igaz. Egyesek a joghézagokat igyekeznek kihasználni, mások még erre sem adnak.
2020. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

""Mi szelíd és derűs emberek vagyunk, de nem vagyunk sem vakok, sem balekok. A választás után természetesen elégtételt fogunk venni, erkölcsi, politikai és jogi elégtételt is"


Orbán Viktor, 2018 Márc. 15.


Meglepően sokat kellett rá várni, még csak most felezték meg a pártok költségvetését, de úgy látszik a DK-t még veszélyesebbnek ítélték, mint a többi semmirekellőt és őket a jobbikhoz hasonlóan nullázni akarják.

2020. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

#8

Szóval ha én megsértem a törvényt, és ezért engem elítélnek, az Orbán hibája.

Értem.

2020. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Ilyenkor hirtelen milyen törvénytisztelő lesz minden fideszes, megáll az ész :D
2020. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!