Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek az orban kormány...

Szerintetek az orban kormány eddig jól kezeli a koronavírus válságot?

Figyelt kérdés
nem vagyok fideszes de a menekült válság alatt az orban kormany bizonyított hogy tud hatekonyan reagalni egy valsagra,de most szerintem felköthetik a gatyat ez sokal nagyobb válság lesz, és mar most az, mint eddig barmikor orbanak lehet mar sajat terve?vagy teljesen a tanacsadoira van utalva?
2020. márc. 19. 22:13
 1/6 árokpart ***** válasza:
87%
Szerintem igen, hiszen még a pénzügyminiszter is azt mondta, hogy megússzuk 1 százalékos növekedéssel ezt az évet. A jelenlegi helyzetben ez egyáltalán nem rossz. A válság idején Bajnai Gordon idejében 9 százalékos recesszió volt úgy, hogy nem volt rendkívüli jogrend és korlátozó intézkedések naponta.
2020. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remeljuk igy lesz marmint jo lenne 1 % növekedes is sajnos a helyzet olyan bizonytalan hogy nem tudni mit hozz a holnap egyesek recesziot josolnak és 1 millió munkanelkülit + több száz halotatt
2020. márc. 19. 22:21
 3/6 árokpart ***** válasza:
87%
Nyugi nem lesz sok áldozat, mert akkor már bőven rengeteg lenne az olasz minta szerint. Ha lesz is átmenetileg munkanélküliség ha lemegy a járvány akkor ugyanúgy visszaáll minden, mert ez nem egy jelzáloghitel alapú válság mint a 2008-as ami sokáig elhúzódik és többtényezős. Itt egyedül a járvány az oka mindennek.
2020. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan jól kezelik.

Túlzónak találom egyes intézkedéseiket, de ez az én magánügyem. Ettől még jól csinálják.

2020. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamely intézet mérte fel a napokban. Intézkedésektől függően 85-92%-os a támogatottság.
2020. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Kicsit lassan reagálták le a dolgokat a kormány.

Kijárási tilalmat már rég be kellett volna vezetni.

Lassítani kell a terjedést, amennyire csak tudjuk.

Legyen időnk vakcinát csinálni és megmenteni sok-sok idős embert (bár ahogy látom, szarnak rá).

A gazdaságot azt viszont "bevédték", gondolják ők.

Na és valaki nem tudja véletlenül, hogy hol van Áder?

2020. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!