Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » „okosvárosért és részvételiség...

„okosvárosért és részvételiségért felelős” főpolgármester-helyettesi pozíció nem csak az ingyen fizuról szól?

Figyelt kérdés

Amikor meghallottam, hogy Karácsony helyettesének 5 embert is kinevez, már tudtam hogy itt tiszta vezetés lesz. Szó nem lehet költségvetési pénzekért küzdő ellenzékről. Gondoltam, hogy akikkel az előválasztáson ringbe szállt az azokat támogatni kívánó pártoknak jelképesen is mutatni kell, hogy egy esetéleges jövőbeni kormányváltás esetén nyugodtan össze lehet fogni, mert együtt fognak l*ni. Bocsánat : kormányozni.


Már vártam milyen felelős tisztsége lesz Kerper-Flóriusnak. Elnézést kérek, ha nem jól hallottam, de mintha „okosvárosért és részvételiségért felelős” főpolgármester-helyettesi pozícióról hallottam volna. Ez valójában egy igen tartalmas, komoly munkát érintő mindannyiunk számára szükséges állás ugye?


2019. nov. 5. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Csak az ingyen fizuról. Ugyanúgy, mint Tarlós alatt!
2020. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

8

Szerintem igen, mert rendszeresen látni, nyilatkozik róla a Révész, hogy mit indítottak, mit csinálnak.

2020. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12, miféle Révész?

És mit csináltak?

2020. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nézed az M1-et, előbb-utóbb látni-hallani fogod. Egy középkorú ürge, érdekes névvel, arra lehet felfigyelni, ahogy mindenfélét csinál az ember a ház körül.
2020. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Nincs tv itthon.
2020. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!