Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » „okosvárosért és részvételiség...

„okosvárosért és részvételiségért felelős” főpolgármester-helyettesi pozíció nem csak az ingyen fizuról szól?

Figyelt kérdés

Amikor meghallottam, hogy Karácsony helyettesének 5 embert is kinevez, már tudtam hogy itt tiszta vezetés lesz. Szó nem lehet költségvetési pénzekért küzdő ellenzékről. Gondoltam, hogy akikkel az előválasztáson ringbe szállt az azokat támogatni kívánó pártoknak jelképesen is mutatni kell, hogy egy esetéleges jövőbeni kormányváltás esetén nyugodtan össze lehet fogni, mert együtt fognak l*ni. Bocsánat : kormányozni.


Már vártam milyen felelős tisztsége lesz Kerper-Flóriusnak. Elnézést kérek, ha nem jól hallottam, de mintha „okosvárosért és részvételiségért felelős” főpolgármester-helyettesi pozícióról hallottam volna. Ez valójában egy igen tartalmas, komoly munkát érintő mindannyiunk számára szükséges állás ugye?


2019. nov. 5. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Jól látod, a Demszky korszak ismét elkezdődött. ...😲😲
2019. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A részvételiség alatt nem tudom mit értenek, de az okosváros akár jó dolog is lehetne. És ez amúgy ebben a fidesz is benne van. Oké, hogy egy nagyon minimum, de pl a BKK futár is egyfajta okosváros megoldás (most nem lényeg, hogy mennyire jól/rosszul működik). Illetve az EU is támogat bizonyos eszközöket hozzá.
2019. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is nem túl konkrétak ezek a területek, de ha tartalommal töltik meg, akkor iganis van értelmük.

A több helyettes egyébként jó, mert ellenőrzik is egymást, szóval ugyan gúnyból írtad, de tényleg segíti az átláthatóságot, hogy több helyettes van.

2019. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
"több helyettes egyébként jó, mert ellenőrzik is egymást," ne haragudj de ez akkora butaság, látszik hogy nem dolgoztál még a közigazgatási szektor közelében sem...
2019. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak arról szól. Vagy történt valami négy hónap alatt?
2020. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Ezek mind fontos dolgok Geriferkó sleppnek. Kb mint a Draskovicspapa a békákánál. Ja tudom, ezisjobb csak ne a fidesáses legyen...
2020. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ez olyan terület, ahol nem derül ki 4 hónap alatt, hogy van-e értelme
2020. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

"Révész Máriusz

A Kormány 2018. május 18. napjától 2020. május 17. napjáig Révész Máriuszt az aktív Magyarországért felelős kormánybiztossá nevezte ki."


Ennek volt értelme?

"Ez valójában egy igen tartalmas, komoly munkát érintő mindannyiunk számára szükséges állás ugye?"

2020. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem, annak sem volt értelme, mint ahogy a dejafidessz is ezt csinálta mondatoknak sem. Pont azért szavaztak Geriferkóra , hogy a mutyika lopika megszűnjön. Nagy sikerrel látom.
2020. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

9-es!

Egyelőre nem látom a mutyit ebben a dologban. Azt gondolom ennyi idő alatt (amelyben egy december is volt) nem lehet megítélni, van-e értelme egy ilyen pozíciónak.

2020. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!