Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkaiék miért a fiatalokat...

Toroczkaiék miért a fiatalokat hibáztatják, hogy ma már a kutyát nem érdekli a Magyar Sziget fesztivál?

Figyelt kérdés

Annyira röhejes ez a fiatalok elleni gyűlölet és hogy a Facebookot okolják, miközben ők is rajta vannak.


[link]


2019. júl. 14. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Az egész szélsőjobb ideológia arról szól, hogy dögöljenek meg mások.
2019. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hálistennek az én korosztályom (1985-1995 között születettek) nem vevők erre a szélsőséges elmebajra. Arról persze mellesleg finoman ferdített, hogy azért sincs elég fiatal, mert Dublinban, Londonban, Münchenben, Bécsben, Kölnben és sok más nyugat-eus helyen dologznak.
2019. júl. 14. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy mégis mit akarnak. Már 9 éve uralja az országot egy fasiszta párt, miért akarnának a fiatalok egy másik fasiszta bandával lázadni ellenük?
2019. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Csak ennyit tudnak, mindig valaki más a hibás. Rombolás megy, építés már nem.
2019. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom, az én korosztályomat nem érdeklik, ezek az ostoba hókuszpókuszok. Albérletbe szinte lehetetlen mennünk, nyugdíjról meg mi már nem is álmodhatunk. Ezek azért nagyobb gondok, mint hogy itt pár frusztrált, alkesz senki nácul és a csordával együtt ajvékol a "lipsik" miatt.
2019. júl. 14. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb mást hibáztatni, mint tükörbe nézniük, hogy lassan a kutya se vevő arra, amit csinálnak. Mondjuk nem tudom mit várnak, ki a frász fog nekik elmenni, ha a fiatalokat drogosnak titulálják? Valószínűbb, hogy ő volt drogtól beállva, azért mondott ennyi ökörséget, meg azok, akik el tudták viselni a rendezvényét.
2019. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Az mindig a prolik szórakozása volt.


Ha nekem fizetnének sem mennék oda.

2019. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a megoldás? Külföldre költözni a fiataloknak. Bumm.
2019. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!