Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adóztatja meg a...

Miért nem adóztatja meg a kormány a külföldre költözőket?

Figyelt kérdés
Minden külföldön élő magyar állampolgársággal rendelkező személyt meg kellene adóztatni az ottani jövedelmének bizonyos százalékával. Így kétszer is meggondolnák a fiatalok hogy küldölfre költöznek és más népek gazdaságát húzzák a saját hazájuké helyett.
2019. júl. 8. 19:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
Miért is kéne adóznom svájci állampolgárként, ahol az egész családom él immár, egy súlyosan beteg megalomán törpének, aki ellopja a nemzete jövőjét és éhbéren sanyargatja a lakosságot?
2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
64%
Csak az kéne, amint szó lenne ilyesmiről kezdeném intézni a norvég állampolgárságot.
2019. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
20%
csak azt nem értem, hogy amikor egy troll bedob egy ilyen nyilvánvalóan ostoba trollkérdést, akkor sokaknak miért gerjed az agya egyből Orbánra? Mi ez a mánia nálatok, hogy mindig, mindenről csakis az orbánfóbiátok indul be?
2019. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%
Mivel ő a kormányfő, ezért minden kormánnyal kapcsolatos dologhoz köze van. Látom a szokott értelmi színvonal megvan a szavazótáborában.
2019. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%
Jól kicsesznél szegény erdélyiekkel meg kárpátaljaiakkal, az biztos.
2019. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
46%

Engem nem különösebben érdekelne.


Már elindítottam az állampolgárságom lemondását. Már továbbküldték magasabb helyre, elméletileg csak a végső elfogadás van hátra.


Így ha be is vezetné, engem már nem érintene.


Több, mint 700.000 HUF-ot keresek. Soknak hangzik, de annyira nem az.

Tudod mikor fizetnék belőle a törpedakota, ha egyszer én gürizem magam halálra érte...na jó, ez viccnek is rossz volt. Ezért a pénzért heti 22 órát dolgozom kb.


K. N.

2019. júl. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
67%
#19, a hazautalások már meghaladják az 1000 milliárd Ft- évente.
2019. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
47%

#16, #23-nak:


Első lépésben is tisztázzuk, hogy jelen pillanatban a magyar kormány=Orbán!


A kérdés a kormányra, azaz Orbán esetleges szándékaira vonatkozott, tehát a válaszok is a "kormányra", azaz Orbánra vonatkoznak!

Vgy szerinted lehet Orbánnak olyan felvetése, amit a kormányoldal nem szavazna meg? Ha-ha-ha.

2019. júl. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%

#28, a "jelen pillanatban" az igaz is.

Csak a külföldi munkavállalás / kivándorlás a '20-as 30-as években épp így jelen volt.

Ne ragadjunk le a pillanatnyi dolgoknál!

2019. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
41%

#24

Egy ilyen nyilvánvaló baromságot biztosan nem kormánypárti dob be kérdésként. Neked miért jön azonnal az orbánozás gondolkodás nélkül? Sorra jöttek az elmúlt hónapokban a hasonló baromságok, hogy akkor is népszerű lenne-e a kormány ha megszavazná az első északa jogát vagy a Holdon vásárolna területet stb. stb. Tényleg nem egyértelmű neked hogy ez éppen egy ellenoldalon álló troll kérdése?

2019. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!