Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán megfúrta a klímaegyezmén...

Orbán megfúrta a klímaegyezményt, Áder beszédesen hallgat. Mi is?

Figyelt kérdés

Az ürügy: megvédjük a rezsicsökkentést./Pusztuljon akár a világ/.

Az ok: kiállunk a lengyel szénbányák mellett /Pusztuljon akár a világ/.


2019. jún. 23. 09:13
1 2 3 4
 31/39 mindentudó99 ***** válasza:
43%
Le van írva feketén fehéren a cikkben hogy feketeszént importálnak és külföldi szén és atomerőművek álltal termelt áramot importálnak. Akkor mi értelme a saját atomerőművet bezárni ha francia erőművekből veszik utána? Mindegy kár is minden szó úgy se érted. A környezetvédelem rendkívül fontos. Csak nem ész nélkül ezt próbáltam leírni de láthatólag nem érted. Pontosan leírják azt is milyen arnövelő hatása van pl az atomerőművek leállításának. Én személy szerint ennek se örülnék.
2019. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
58%

"Le van írva feketén fehéren a cikkben hogy feketeszént importálnak és külföldi szén és atomerőművek álltal termelt áramot importálnak."


Na most oké, csak nem ezt írtad eddig! olvasd már vissza a saját válaszaidat. Eddig két ostobaságot írtál, amiket én megcáfoltam méghozzá forrással.


"Mindegy kár is minden szó úgy se érted. "


Ezt inkább én írhatnám nem gondolod?


ui. ha valahová odamégy és kétszer is hülyeséget beszélsz, akkor legyen már annyi gerinced, hogy legalább elhallgatsz és nem neked áll még följebb.

2019. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Jól elvitatkoztatok az erőművek légszennyezéséről. Amúgy jogos a szakmai vita. Még az is lehet, hogy nem a németek járnak jó úton./ Bár a mi "titkos" szerződésünk az oroszokkal is minimum kérdőjeles./ De az tény, hogy többet ér az, hogy lesznek utódaink, mintsem, hogy mi jólétben éljünk. A klímaegyezmény pedig erről szolt. A kérdésem pedig kettős: 1. Áder csendje.2 a mi csendünk.
2019. jún. 24. 09:09
 34/39 tgt ***** válasza:
A németek lehet, hogy most nem járnak jó úton, én ezt nem tudom, mindenesetre vállalták volna 2050-ig a karbonsemlegességet. Mi ezt nem vállaltuk.
2019. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 tgt ***** válasza:
Áder hallgat, mit tehetne. Ő a napi politikából a klímavédelemhez próbált menekülni, azt hitte, ott nem kell majd konfrontálódnia Orbánnal. De Orbán elmebaja ott is utolérte őt.
2019. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Kedves 9/35 ös!


Próbáld értelmezni a válaszodat?

2019. jún. 24. 09:28
 37/39 mindentudó99 ***** válasza:
56%
#32 Az a legnagyobb baj hogy értetlen vagy. Már nagyon eltávolodtál a témától. A lényeg az hogy a nagy klímavédelmisek ugyanúgy szennyeznek csak más erőműveiből. Akkor ennek mi értelme most őszintén? Bezárják az atomerőműveket. Felfuttatják a szénerőműveiket és a francia atomerőművekből vásárolnak. Az ilyen klímavédelemnek mi értelme? De nem írom le többet látszólag direkt nem akarod érteni
2019. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

37! Te tényleg nem vagy képes felfogni, hogy nem futtattak föl semmiféle szénerőműveket a németek? OTT VAN A TE ÁLTALAD LINKELT FORRÁSBAN IS! :-DDDDD

és én vagyok az értetlen?

Nem is szólva arról, hogy a németek egy főre jutó CO2 emissziója meg atomerőművek leállítása ellenére is csökkent. Igaz nem sokat, de csökkent.


Te ennyire hinni akarsz benne, hogy a németek bezártak minden atomerőművek és fölfuttatták a szénerőműveket, mert ha ez így van, akkor hiába jövök én itt hülye grafikonokkal, meg tényekkel, meg a TE forrásoddal. Kit érdekel az. Higgyél benne. Hihetsz abban is, hogy tudsz repülni, de azért ne lépj ki a tizedikről...

2019. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 tgt ***** válasza:

Németország 15 százalékkal csökkentette a széndioxid kibocsátást.

[link]

2019. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!