Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy felhajtás Márki-Z...

Mi ez a nagy felhajtás Márki-Zay Péter körül?

Figyelt kérdés
Igazából én is ellenzéki vagyok(bár mostmár pártatlan),viszont szerintem ez az ember kicsit nagyon túl van becsülve,egy alkalmatlan pipogya alak,aki úgy nyert hogy beálltak mögé az ellenzéki pártok kínjukban,hogy nyerjenek már meg valamit egyszer lassan 10 év alatt.És akkora arca is van hogy valami borzalom,látszik hogy nagyon elvan szállva magától,osztja az észt jobbra balra...Nektek mi a véleményetek róla,és a kultuszról ami övezi?
2019. jún. 16. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó polgármester, jobb mint az elődje volt. Ráadásul pont azért, amekkora vihart kavart körülötte mind az ellenzéki, mind a kormánypárti média, még nehezebb a helyzete, több az elvárás felé és nehezebb teljesítenie.

Nem gondolnám rossznak, csak túl van hype-olva. Azt se gondolnám hogy túl nagy arca van, őszinte, számomra a semmiből jött és megmutatta, hogy igenis lehet változtatni. Szerintem elfogadható személy.

2019. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekem teljesen világos a fószer.


A Gyurcsány-ellenes, de DK-szavazókra "pályázó" ellenzékiek támogatására alapoz.


Ez hosszú távon életképtelen.

A többi párttól eltérően, ha a tagságnak baja lenne Gyurcsánnyal, leválthatnák.


Tehát Gyurcsány-fanokat akar meggyőzni arról, hogy Gyurcsány rossz!


Ez noooormááális?

2019. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel szokta tölteni az önkormányzati üléseket. Megneztem 1et akkor volt aktuális a rabszolgatörvény. Az alapján biztosan nem pipogya.
2019. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes és a hármas válaszolóval tudok egyetérteni. Magabiztos, az elődjénél jobb polgármester, ugyanakkor a média túl tolja. Nem ő az egyetlen független / ellenzéki polgármester és nem ő az egyetlen jó polgármester az országban. Oké, győzött olyan helyen ahol korábban fideszes többség volt. És? Ő is csak egy polgármester.

Ott van Tiszaújváros példának, a 2000-es évek óta MSZP-s a vezetés, 9 éve "ellenszélben" vannak, volt olyan év hogy több mint 100 millió forintot kellett adóként bevezetniük. Mégis vezetik a várost méghozzá egész jól. Mégsincs még csak hír se róla, hogy milyen fejlesztések mennek, hogy nincsenek támogatások, mégis fejlődik a város, hogy elvették az iskolákat, az önkormányzat mégis továbbra is támogatja őket, stb.

Szóval igen, Márk-Zay jó polgármester, de csak egy polgármester a többi közül, akit felkapott a média.

2019. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es szerintem más korszak egy 1-2 évtizede, jelenleg ellenzékinek számító városvezetés. Gyurcsány bukása óta igazából a magyarok nem valakire, hanem valaki ellen szavaznak.


ebben elég sikeresen jött ki a fidesz az elmúlt években. azzal, hogy MZP-vel ennyi év után bejött ez a valaki ellen szavazós taktika, az emberek felbátorodtak, és egyből ilyen megváltóként kezelik...pont emiatt nem működik, és nem alkalmas polgármester. valós támogatása nincs, az emberek csak annyiban voltak biztosak, hogy ne a fideszes legyen a polgármester...


ha az ellenzék meg nem lép vissza a javára, akkor szokásos forgatókönyv lett volna, 48%-ot kapott volna a fideszes, a többit meg a maradék 4-5 jelölt elosztva...

2019. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellenfele mi volt? Fideszes alpolgármesterként a korábbi városvezetéssel együtt adósította el a helyet. Választások során pedig legnagyobb érdeme, hogy kezet foghatott Orbánnal. Ráadásul Lázár többet szerepelt a kampányban, mint a jelöltjük.

Ha Márki-Zay a pipogya, akkor ő nem tudom mi. Még egy háromlábú teknős is nyert volna ellene.


MZ viszont túl van tolva. Vicc pedig, hogy ezt pont a fideszmédia teszi. Olyan szánalmas módon próbálják már meg lejáratni, amivel épp az ellenkező hatást érik el. És még észre se veszik. Pedig enélkül a többség nem is ismerné.

2019. jún. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!